Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.02.2012Äriregister
- Aadress
- Pikk tn 23-5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5227411Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101515494MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109 461 € | 2058 € | 41 568 € | €73k | 2 | 11.07.2025 |
| 2023 | 138 529 € | 5360 € | 39 511 € | €81k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 108 025 € | 2065 € | 34 151 € | €160k | 2 | 07.07.2023 |
| 2021 | 114 885 € | 17 575 € | 32 086 € | €52k | 1 | 01.07.2022 |
| 2020 | 58 268 € | 4331 € | 14 511 € | €24k | 1 | 22.02.2021 |
| 2019 | 41 745 € | 425 € | 10 180 € | €48k | 1 | 05.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 066 € | 5751 € | 3285 € | 2 |
| 2025 | 210 319 € | 36 182 € | 14 231 € | 2 |
| 2024 | 97 948 € | 21 962 € | 15 819 € | 3 |
| 2023 | 170 850 € | 47 487 € | 12 797 € | 3 |
| 2022 | 138 054 € | 14 635 € | 8821 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €27k | €38k | €39k | €106k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €7k | €8k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €19k | €22k | €38k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €6k | €8k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Käive 2023 | €43k | €30k | €46k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €6k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €23k | €21k | €48k | €46k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €4k | 0 € | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded07.07.2025
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 7 · Olek: Jõustunud
07.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.12.2015
Muutmiskanne
Ä 30048087 / 2 · Olek: Jõustunud
18.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.02.2012
Esmakanne
Ä 30048087 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
06.02.2012
Esmakanne
Ä 30048087 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Helin VahterJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Holger VahterJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte