Üldandmed
Äriregister · 17 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.02.2012Äriregister
- Aadress
- NurmeADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56157547Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33201 — Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101917173MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 17 min tagasiAsutajad
Äriregister · 17 min tagasiOsanikud
Äriregister · 17 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 740 806 € | 24 576 € | 144 041 € | €195k | 6 | 19.07.2025 |
| 2023 | 639 641 € | 29 857 € | 143 716 € | €210k | 5 | 11.04.2024 |
| 2022 | 419 218 € | 32 980 € | 114 093 € | €164k | 4 | 05.11.2023 |
| 2021 | 319 566 € | 36 343 € | 92 664 € | €119k | 4 | 24.07.2023 |
| 2020 | 138 008 € | 7187 € | 56 321 € | €73k | 2 | 02.06.2023 |
| 2019 | 171 448 € | −13 € | 49 134 € | €52k | 3 | 08.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 141 237 € | 38 448 € | 21 823 € | 11 |
| 2025 | 858 937 € | 140 664 € | 93 656 € | 11 |
| 2024 | 707 907 € | 139 741 € | 100 927 € | 10 |
| 2023 | 669 478 € | 97 899 € | 70 533 € | 8 |
| 2022 | 400 094 € | 57 076 € | 42 238 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €141k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €214k | €158k | €239k | €247k |
| Riigimaksud 2025 | €38k | €28k | €35k | €40k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €18k | €30k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 8 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €115k | €163k | €251k | €178k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €38k | €43k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €28k | €25k | €26k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 11 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €140k | €207k | €161k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €23k | €22k | €28k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €11k | €21k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 6 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €95k | €95k | €120k | €90k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €13k | €16k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €8k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 8 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded06.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10165703 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10165703 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10165703 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10165703 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10165703 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10165703 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10165703 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10165703 / 2 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.02.2012
Esmakanne
Ä 10165703 · Olek: Jõustunud
15.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Indrek LiinsooJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet