Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.02.2012Äriregister
- Aadress
- AkseliADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56201323Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101547925MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 698 822 € | 539 435 € | 1 899 293 € | €3.0m | 5 | 01.07.2025 |
| 2023 | 472 050 € | −740 521 € | 1 359 858 € | €2.4m | 5 | 10.07.2024 |
| 2022AUD | 521 175 € | 130 539 € | 2 100 379 € | €3.1m | 3 | 17.08.2023 |
| 2021 | 504 206 € | 736 988 € | 1 969 840 € | €2.3m | 2 | 17.07.2023 |
| 2020 | 294 630 € | 323 738 € | 1 232 852 € | €1.7m | 1 | 24.03.2021 |
| 2019 | 325 436 € | 65 251 € | 909 114 € | €1.5m | 1 | 04.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 166 279 € | 45 684 € | 10 161 € | 4 |
| 2025 | 895 759 € | 112 057 € | 30 490 € | 4 |
| 2024 | 739 512 € | 27 423 € | 23 939 € | 4 |
| 2023 | 459 866 € | 9317 € | 14 563 € | 5 |
| 2022 | 673 262 € | 34 010 € | 6355 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €166k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €119k | €224k | €230k | €322k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €51k | 0 € | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €7k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €74k | €157k | €98k | €410k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | 0 € | 0 € | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €4k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €172k | €117k | €104k | €67k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2022 | €180k | €138k | €29k | €326k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Toetused (17 · €544k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
74 881 €
43 311 €
PRIAEU/EAFRD2024
32 444 €
PRIAEU/EAFRD2024
32 152 €
PRIAEU/EAFRD2024
24 116 €
PRIAEU/EAFRD2024
7653 €
Näita ülejäänud (11)
PRIAEU/EAFRD2024
2910 €
PRIAEU/EAFRD2024
2769 €
2177 €
PRIAEU/EAFRD2024
489 €
PRIAEU/EAFRD2023
114 995 €
PRIAEU/EAFRD2023
96 445 €
PRIAEU/EAFRD2023
43 950 €
PRIAEU/EAFRD2023
27 476 €
PRIAEU/EAFRD2023
20 081 €
PRIAEU/EAFRD2023
11 655 €
6898 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20059144 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20059144 / 6 · Olek: Jõustunud
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
18.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20059144 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
22.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.03.2018
Muutmiskanne
Ä 20059144 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20059144 / 3 · Olek: Jõustunud
28.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20059144 / 2 · Olek: Jõustunud
27.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20059144 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20059144 / M2 · Olek: Jõustunud
21.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
21.02.2012
Esmakanne
Ä 20059144 · Olek: Jõustunud
21.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20059144 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ainar RohelpuuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte