Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.02.2012Äriregister
- Aadress
- Volta tn 28-3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5531311Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33191 — Muude seadmete remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102270686MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244 291 € | 47 358 € | 96 530 € | €106k | 1 | 16.04.2026 |
| 2024 | 220 500 € | −17 204 € | 49 172 € | €60k | 1 | 25.03.2025 |
| 2023 | 229 007 € | 33 495 € | 91 376 € | €95k | 1 | 05.03.2024 |
| 2022 | 220 318 € | 16 611 € | 67 882 € | €73k | 1 | 01.04.2023 |
| 2021 | 205 218 € | 22 938 € | 70 270 € | €73k | 1 | 24.03.2022 |
| 2020 | 132 418 € | 42 401 € | 57 331 € | €62k | 1 | 05.04.2021 |
| 2019 | 34 895 € | 12 006 € | 35 230 € | €35k | 0 | 08.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 73 027 € | 21 092 € | 8805 € | 1 |
| 2025 | 238 400 € | 84 357 € | 48 642 € | 1 |
| 2024 | 226 674 € | 26 087 € | 10 271 € | 1 |
| 2023 | 215 827 € | 29 938 € | 9560 € | 1 |
| 2022 | 231 221 € | 26 085 € | 10 379 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €73k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €47k | €70k | €60k | €61k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €22k | €23k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €12k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €69k | €64k | €47k | €47k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €10k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €54k | €53k | €40k | €68k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €6k | €2k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €55k | €55k | €55k | €66k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €7k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €4k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded16.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
16.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10165959 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 7 · Olek: Jõustunud
26.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
26.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 3 · Olek: Jõustunud
18.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10165959 / 2 · Olek: Jõustunud
22.03.2013
Muutmiskanne
Ä 10165959 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
23.02.2012
Esmakanne
Ä 10165959 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marilin PärnaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 1 muu ettevõte