Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2012Äriregister
- Aadress
- Kõlli-Lao, Tarva küla, Põhja-Pärnumaa vald, 87238 Pärnu maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101537948MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiSM
Soosauna Metsad OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16117388 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 35% · 894,60 €
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.4mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€20kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 427 822 € | 19 910 € | 428 949 € | €1.8m | 10 | 19.06.2025 |
| 2023 | 1 205 912 € | 25 298 € | 409 039 € | €1.5m | 8 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 104 598 € | 131 608 € | 383 741 € | €1.2m | 6 | 25.08.2023 |
| 2021 | 710 057 € | 146 801 € | 252 133 € | €494k | 7 | 28.06.2022 |
| 2020 | 525 869 € | 55 259 € | 105 333 € | €158k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 96 420 € | 18 865 € | 50 074 € | €73k | 0 | 07.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 202 425 € | 675 € | 0 € | 10 |
| 2025 | 949 314 € | 119 528 € | 51 921 € | 8 |
| 2024 | 1 438 059 € | 103 088 € | 56 683 € | 11 |
| 2023 | 1 294 362 € | 66 841 € | 41 952 € | 9 |
| 2022 | 1 082 247 € | 59 436 € | 32 472 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €202k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 675 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €309k | €247k | €230k | €163k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €62k | €12k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €22k | €9k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €399k | €264k | €458k | €317k |
| Riigimaksud 2024 | €41k | €12k | €17k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €9k | €14k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 9 | 11 |
| Käive 2023 | €306k | €278k | €333k | €377k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €33k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €10k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €201k | €168k | €328k | €385k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | 0 € | €28k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €5k | €13k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 7 | 7 |
Toetused (1 · €133k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaAjalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 8 · Olek: Jõustunud
03.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.01.2022
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 7 · Olek: Jõustunud
15.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
15.12.2020
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 6 · Olek: Jõustunud
14.12.2020
Muutmiskanne
Ä 30048254 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 3 · Olek: Jõustunud
16.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.07.2013
Muutmiskanne
Ä 30048254 / 2 · Olek: Jõustunud
01.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2012
Esmakanne
Ä 30048254 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Urmas VeinbergJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
Advokaadibüroo LEGITIME OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Lemand Holding OÜ
Juhatuse liige
Lemand OÜ
Juhatuse liige
Osaühing Fiber Valley
Asutaja
Ost Holding OÜ
AsutajaOsanik 100%
OÜ Advokaadibüroo Legest
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Secured Lenders OÜ
Asutaja
Soosauna Metsad OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 100%
Taju Residences OÜ
Asutaja
Hannes VerlisAsutaja · 1 muu ettevõte