Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.03.2012Äriregister
- Aadress
- Kivimurru tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.g8s.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 82991 — Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36 147 € | 16 925 € | 9840 € | €12k | 0 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1434 € | −11 355 € | −7086 € | €2k | 0 | 29.06.2024 |
| 2022 | 7080 € | 1619 € | 4269 € | €4k | 0 | 29.06.2023 |
| 2021 | 10 158 € | 3637 € | 2650 € | €3k | 0 | 27.06.2022 |
| 2020 | 6599 € | −15 151 € | −987 € | 47 € | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 354 € | −17 425 € | 14 164 € | €14k | 0 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 8 · Olek: Jõustunud
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
27.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10167151 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 3 · Olek: Jõustunud
17.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.02.2015
Muutmiskanne
Ä 10167151 / 2 · Olek: Jõustunud
27.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
27.03.2012
Esmakanne
Ä 10167151 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Gennady ShcherbinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet