Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.03.2012Äriregister
- Aadress
- Läti, Linnakse küla, Anija vald, 75220 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47221 — Liha ja lihatoodete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101527327MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€104kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 046 192 € | 103 967 € | 269 994 € | €437k | 6 | 26.06.2025 |
| 2023 | 913 739 € | 12 095 € | 166 025 € | €296k | 6 | 28.06.2024 |
| 2022 | 678 710 € | 26 022 € | 153 930 € | €188k | 5 | 29.06.2023 |
| 2021 | 426 927 € | 10 771 € | 127 909 € | €137k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 435 937 € | 12 484 € | 117 138 € | €161k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 449 582 € | 5602 € | 104 655 € | €163k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 364 550 € | 46 860 € | 9420 € | 6 |
| 2025 | 1 574 422 € | 120 034 € | 46 795 € | 6 |
| 2024 | 1 064 860 € | 50 827 € | 30 538 € | 6 |
| 2023 | 1 055 488 € | 54 344 € | 29 387 € | 6 |
| 2022 | 689 028 € | 41 296 € | 25 040 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €365k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €47k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €347k | €328k | €444k | €456k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €24k | €29k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €12k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €269k | €278k | €234k | €284k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €14k | €13k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €245k | €268k | €303k | €239k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €12k | €15k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €182k | €148k | €138k | €221k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €10k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10167350 / 5 · Olek: Jõustunud
23.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10167350 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10167350 / 3 · Olek: Jõustunud
11.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10167350 / 2 · Olek: Jõustunud
05.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10167350 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
28.03.2012
Esmakanne
Ä 10167350 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Helen PõlluäärJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet