Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.04.2012Äriregister
- Aadress
- Betooni tn 14aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101528740MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 235 683 € | 25 982 € | 112 063 € | €142k | 9 | 16.06.2025 |
| 2023 | 259 226 € | 53 526 € | 90 512 € | €106k | 7 | 19.06.2024 |
| 2022 | 215 103 € | 33 261 € | 50 393 € | €82k | 5 | 29.06.2023 |
| 2021 | 212 398 € | 52 161 € | 20 031 € | €41k | 6 | 28.06.2022 |
| 2020 | 178 287 € | 28 436 € | 21 187 € | €44k | 6 | 29.06.2021 |
| 2019 | 137 557 € | −1572 € | −7249 € | €9k | 5 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 57 448 € | 12 373 € | 6224 € | 6 |
| 2025 | 233 050 € | 45 142 € | 25 369 € | 6 |
| 2024 | 256 007 € | 43 893 € | 20 627 € | 6 |
| 2023 | 255 126 € | 41 035 € | 15 906 € | 8 |
| 2022 | 218 609 € | 31 475 € | 13 372 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €57k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €46k | €82k | €66k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €8k | €21k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €5k | €9k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €46k | €70k | €72k | €68k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €11k | €14k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 9 | 7 | 6 |
| Käive 2023 | €50k | €72k | €68k | €65k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €10k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | €44k | €61k | €47k | €67k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €10k | €7k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 6 | 8 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
15.08.2023
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 11 · Olek: Jõustunud
15.08.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
13.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
13.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10167026 / 9 · Olek: Jõustunud
07.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 6 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.11.2013
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 5 · Olek: Jõustunud
22.11.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10167026 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
09.10.2012
Muutmiskanne
Ä 10167026 / 3 · Olek: Jõustunud
09.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.04.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10167026 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
03.04.2012
Esmakanne
Ä 10167026 · Olek: Jõustunud
03.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
26.03.2012
Esmakanne
Ä 10167026 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Risto VaherJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet