Üldandmed
Äriregister · 1 p tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.04.2012Äriregister
- Aadress
- Suur-Paala tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 13619 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5588951Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47111 — Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101748326MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 7000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 p tagasiAsutajad
Äriregister · 1 p tagasiOsanikud
Äriregister · 1 p tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 p tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€568kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−370 €viimane
€10k€-5k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 568 113 € | −370 € | 43 191 € | €230k | 11 | 27.06.2025 |
| 2023 | 587 632 € | −10 590 € | 43 561 € | €277k | 14 | 25.06.2024 |
| 2022 | 618 810 € | 3125 € | 54 151 € | €291k | 11 | 29.06.2023 |
| 2021 | 600 674 € | 3184 € | 51 026 € | €260k | 10 | 03.10.2022 |
| 2020 | 564 948 € | −5415 € | 47 842 € | €257k | 12 | 16.03.2022 |
| 2019 | 575 728 € | 5848 € | 53 257 € | €246k | 15 | 17.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 124 162 € | 11 106 € | 7824 € | 9 |
| 2025 | 562 316 € | 49 378 € | 35 161 € | 9 |
| 2024 | 573 658 € | 47 559 € | 34 152 € | 11 |
| 2023 | 579 415 € | 42 782 € | 31 016 € | 8 |
| 2022 | 621 685 € | 45 968 € | 29 775 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €124k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €129k | €139k | €148k | €147k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €12k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 9 |
| Käive 2024 | €146k | €152k | €140k | €136k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €12k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €127k | €149k | €153k | €150k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €11k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | €145k | €170k | €154k | €153k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €11k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €6k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 7 | 8 |
Tegevusload (2)
MTR · 23 h tagasiAjalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba2×ava ›
- Majandustegevusteade · Kaubandus · KJK053690
- Majandustegevusteade · Kaubandus · KTO020382
2025
- 27.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 568 113 €
2024
- 25.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 587 632 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Valerija MursalovaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte