Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.04.2012Äriregister
- Aadress
- Tallinna tn 58ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101532228MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 118 392 € | 27 494 € | 32 424 € | €69k | 3 | 07.03.2025 |
| 2023 | 70 820 € | 23 227 € | 26 929 € | €31k | 2 | 22.02.2024 |
| 2022 | 77 237 € | −4612 € | 3702 € | €18k | 2 | 19.02.2023 |
| 2021 | 96 357 € | 33 589 € | 37 114 € | €45k | 2 | 26.01.2022 |
| 2020 | 39 494 € | 14 283 € | 17 725 € | €20k | 2 | 04.05.2021 |
| 2019 | 46 438 € | 7628 € | 11 041 € | €18k | 1 | 05.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6500 € | 4377 € | 3090 € | 3 |
| 2025 | 156 506 € | 37 540 € | 14 901 € | 4 |
| 2024 | 69 834 € | 20 784 € | 8745 € | 4 |
| 2023 | 75 008 € | 23 489 € | 10 792 € | 2 |
| 2022 | 72 385 € | 26 619 € | 14 498 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €58k | €37k | €34k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €16k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €7k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €3k | €18k | €9k | €40k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €5k | €3k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €5k | €42k | €12k | €16k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €11k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €4k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €26k | €12k | €21k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €6k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (6)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiRiigihanked (1 · €67k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 30.05.2024 | Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskuse juurdeehituse projekteerimine II | Sihtasutus Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus | 67 400 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.06.2019
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 7 · Olek: Jõustunud
12.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.03.2019
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
15.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.03.2018
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 5 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.05.2016
Muutmiskanne
Ä 20059957 / 2 · Olek: Jõustunud
03.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.04.2016
Muutmiskanne
Ä 20059957 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.04.2012
Esmakanne
Ä 20059957 · Olek: Jõustunud
17.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Kalle KadalippJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Jaak ReinulaAsutaja · 3 muud ettevõtet
Raivo MändmaaAsutaja · 2 muud ettevõtet