Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.04.2012Äriregister
- Aadress
- Metsa tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81221 — Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101534475MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 264 369 € | 45 308 € | 503 663 € | €681k | 8 | 28.01.2026 |
| 2023 | 286 335 € | 53 847 € | 458 355 € | €689k | 10 | 02.09.2024 |
| 2022 | 269 804 € | 23 334 € | 404 508 € | €634k | 10 | 30.06.2023 |
| 2021 | 276 389 € | 50 794 € | 381 174 € | €611k | 10 | 30.06.2022 |
| 2020 | 322 754 € | 79 660 € | 330 380 € | €586k | 11 | 30.06.2021 |
| 2019 | 371 835 € | 129 882 € | 250 721 € | €557k | 11 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 69 968 € | 20 646 € | 10 002 € | 10 |
| 2025 | 293 198 € | 78 602 € | 39 128 € | 9 |
| 2024 | 263 128 € | 89 808 € | 52 268 € | 11 |
| 2023 | 283 338 € | 93 743 € | 54 498 € | 12 |
| 2022 | 275 051 € | 101 494 € | 64 164 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €70k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €72k | €72k | €76k | €74k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €22k | €21k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €64k | €66k | €66k | €67k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €22k | €24k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €13k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €62k | €73k | €80k | €69k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €22k | €27k | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €11k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 13 | 14 | 12 |
| Käive 2022 | €66k | €64k | €72k | €73k |
| Riigimaksud 2022 | €24k | €24k | €28k | €25k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €16k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 13 | 13 | 12 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded18.08.2025
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 9 · Olek: Jõustunud
18.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10168234 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10168234 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.02.2023
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 7 · Olek: Jõustunud
17.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 6 · Olek: Jõustunud
08.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 4 · Olek: Jõustunud
15.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10168234 / 2 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.04.2012
Esmakanne
Ä 10168234 · Olek: Jõustunud
24.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
23.04.2012
Esmakanne
Ä 10168234 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.