Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.04.2012Äriregister
- Aadress
- Artelli tn 19-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.rrautokeskus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6800848 · +372 56800820Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101536428MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 5 päeva tagasi rrautokeskus.ee7 aktiivset tehnoloogiat 5 grupis
SSL-sertifikaat2Mobiilitehnoloogiad2Veebiserver1E-postiserver1Hosting1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (2)
—
Mobiilitehnoloogiad (2)
—
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Hosting (1)
Server Location
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 288 147 € | 12 992 € | 26 029 € | €38k | 1 | 15.03.2025 |
| 2023 | 235 065 € | 7516 € | 13 036 € | €26k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 205 730 € | 1250 € | 5520 € | €35k | 1 | 05.03.2023 |
| 2021 | 203 098 € | −8781 € | 4270 € | €32k | 3 | 20.06.2022 |
| 2020 | 176 158 € | 3108 € | 13 051 € | €52k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 265 872 € | 58 € | 9943 € | €56k | 4 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 47 888 € | 6536 € | 4897 € | 2 |
| 2025 | 226 740 € | 21 240 € | 13 653 € | 1 |
| 2024 | 282 872 € | 25 782 € | 13 220 € | 1 |
| 2023 | 242 528 € | 22 312 € | 13 220 € | 1 |
| 2022 | 203 784 € | 20 221 € | 12 221 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €48k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €62k | €46k | €68k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €6k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €48k | €76k | €72k | €86k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €7k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €43k | €76k | €47k | €77k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €6k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €32k | €60k | €52k | €60k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €6k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · €4k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
4402 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 8 · Olek: Jõustunud
26.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
26.08.2022
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 7 · Olek: Jõustunud
28.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
28.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10168508 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 3 · Olek: Jõustunud
25.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10168508 / 2 · Olek: Jõustunud
22.02.2016
Muutmiskanne
Ä 10168508 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
30.04.2012
Esmakanne
Ä 10168508 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Roger RoometJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet