Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.05.2012Äriregister
- Aadress
- Läänekaare tn 31ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101543275MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25 996 € | −10 635 € | 44 316 € | €56k | 1 | 01.07.2025 |
| 2023 | 33 321 € | −36 725 € | 54 951 € | €64k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 52 225 € | −34 591 € | 91 676 € | €98k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 30 385 € | −23 058 € | 126 267 € | €130k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 64 415 € | 28 852 € | 149 325 € | €154k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 58 839 € | 11 493 € | 120 473 € | €130k | 1 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 220 € | 5191 € | 2120 € | 2 |
| 2025 | 55 405 € | 13 560 € | 8108 € | 2 |
| 2024 | 23 644 € | 5704 € | 4290 € | 2 |
| 2023 | 31 964 € | 8050 € | 7022 € | 1 |
| 2022 | 59 620 € | 10 375 € | 6137 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €26k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €13k | €6k | €23k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €5k | €8k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 985 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €3k | €16k | €8k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €16k | €13k | €11k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 8 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 8 · Olek: Jõustunud
31.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 7 · Olek: Jõustunud
31.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
31.10.2018
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 4 · Olek: Jõustunud
10.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 3 · Olek: Jõustunud
29.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.05.2012
Muutmiskanne
Ä 10169898 / 2 · Olek: Jõustunud
28.05.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
28.05.2012
Esmakanne
Ä 10169898 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Siim OllinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte