Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.05.2012Äriregister
- Aadress
- Jaama tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 18129 — Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükkÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101565622MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiNevi OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 480 848 € | −99 921 € | −4749 € | €237k | 12 | 27.06.2025 |
| 2023 | 547 187 € | −38 384 € | 85 171 € | €287k | 12 | 09.08.2024 |
| 2022 | 658 551 € | −4388 € | 123 555 € | €276k | 11 | 31.10.2023 |
| 2021 | 586 206 € | 107 320 € | 197 943 € | €364k | 11 | 26.07.2022 |
| 2020 | 375 818 € | −28 455 € | 90 623 € | €201k | 13 | 28.09.2021 |
| 2019 | 411 024 € | 2372 € | 119 078 € | €210k | 13 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 116 218 € | 22 702 € | 15 917 € | 13 |
| 2025 | 548 687 € | 177 043 € | 118 431 € | 14 |
| 2024 | 476 240 € | 86 199 € | 63 167 € | 14 |
| 2023 | 559 612 € | 117 636 € | 76 991 € | 13 |
| 2022 | 682 250 € | 165 831 € | 94 139 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €116k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €102k | €137k | €149k | €161k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €64k | €39k | €53k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €45k | €23k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 15 | 14 | 14 |
| Käive 2024 | €82k | €140k | €136k | €118k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €27k | €17k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €20k | €13k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2023 | €126k | €146k | €171k | €116k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €21k | €52k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €21k | €22k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2022 | €139k | €141k | €212k | €190k |
| Riigimaksud 2022 | €48k | €27k | €54k | €36k |
| Tööjõumaksud 2022 | €32k | €16k | €25k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 14 | 14 | 14 |
Kommertspandid (1 · €5k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
5000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 07.10.2016 · kehtiv
Kinnistud (1 · 639 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 8 h tagasiLähtru tee 25a, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
KinnisasiTootmismaa 100%77601:003:0037#1061732
639 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (1 · €17k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
16 925 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30049052 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30049052 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30049052 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30049052 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30049052 / 5 · Olek: Jõustunud
07.10.2016
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
07.10.2016
Kommertspandi avamiskanne
K 30049052 / 4 · Olek: Jõustunud
06.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.06.2014
Muutmiskanne
Ä 30049052 / 3 · Olek: Jõustunud
27.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.02.2014
Muutmiskanne
Ä 30049052 / 2 · Olek: Jõustunud
20.02.2014
Muutmiskanne
Ä 30049052 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.05.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
31.05.2012
Esmakanne
Ä 30049052 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Remi NeitsovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet