Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.06.2012Äriregister
- Aadress
- TigapõlluADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58001103Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101550802MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 450 747 € | 90 680 € | 118 750 € | €240k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 421 617 € | 8848 € | 28 070 € | €69k | 4 | 01.07.2024 |
| 2022 | 595 592 € | −4799 € | 19 222 € | €173k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 633 116 € | 7993 € | 63 698 € | €172k | 3 | 01.07.2022 |
| 2020 | 437 667 € | 25 260 € | 55 706 € | €153k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 458 159 € | 34 093 € | 66 413 € | €97k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 35 652 € | 11 787 € | 11 796 € | 6 |
| 2025 | 1 147 722 € | 88 234 € | 41 977 € | 6 |
| 2024 | 1 441 277 € | 132 494 € | 53 843 € | 8 |
| 2023 | 551 861 € | 83 030 € | 43 267 € | 6 |
| 2022 | 559 187 € | 57 965 € | 42 617 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €36k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €290k | €372k | €343k | €144k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €16k | €27k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €8k | €10k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 7 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €79k | €310k | €525k | €527k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €28k | €41k | €43k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €11k | €15k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €217k | €80k | €139k | €117k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €16k | €23k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €9k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €73k | €84k | €215k | €188k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €10k | €18k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €8k | €12k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 11 | 7 | 7 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 6 h tagasiRiigihanked (5 · €875k)
Riigihangete register · 6 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 22.09.2023 | Loksa hakkpuidu katlamaja hoone sisesed ehitustööd koos uste ja akende paigaldusega. | N.R. Energy Osaühing | 101 078 € |
| 20.07.2020 | Jüri Jahimeeste Seltsi jahimaja II etapi ehitustööd | JÜRI JAHIMEESTE SELTS | 99 880 € |
| 02.03.2021 | Korterelamu Pargi 24 Kadrina terviklik rekonstrueerimine | Kadrina vald, Kadrina alevik, Pargi tn 24 korteriühistu | 528 660 € |
| 20.07.2020 | Jüri Jahimeeste Seltsi jahimaja II etapi ehitustööd | JÜRI JAHIMEESTE SELTS | 99 880 € |
| 09.07.2020 | Kunda leinamaja rekonstrueerimistööde I etapp | Viru-Nigula vallavalitsus | 45 470 € |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 8 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 14 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 7 · Olek: Jõustunud
24.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.11.2016
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 6 · Olek: Jõustunud
23.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.09.2015
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 5 · Olek: Jõustunud
30.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.07.2013
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 4 · Olek: Jõustunud
26.07.2013
Muutmiskanne
Ä 40034207 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.04.2013
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 3 · Olek: Jõustunud
10.12.2012
Muutmiskanne
Ä 40034207 / 2 · Olek: Jõustunud
11.06.2012
Muutmiskanne
Ä 40034207 / M1 · Olek: Jõustunud
04.06.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
04.06.2012
Esmakanne
Ä 40034207 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Mikk SaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet