Üldandmed
Äriregister · 36 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.06.2012Äriregister
- Aadress
- Peetri-HansuADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56468688Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101545707MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 36 min tagasiAsutajad
Äriregister · 36 min tagasiOsanikud
Äriregister · 36 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 36 min tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 105 653 € | 51 325 € | 272 512 € | €352k | 0 | 26.07.2023 |
| 2021 | 37 763 € | 37 400 € | 221 187 € | €281k | 0 | 11.04.2023 |
| 2020 | 24 148 € | 44 252 € | 182 424 € | €199k | 0 | 11.04.2023 |
| 2019 | 46 957 € | 56 983 € | 117 818 € | €139k | 0 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4541 € | 944 € | 944 € | — |
| 2025 | 2742 € | 1510 € | 254 € | — |
| 2024 | 0 € | 6677 € | 358 € | — |
| 2023 | 75 250 € | 7043 € | 344 € | — |
| 2022 | 39 690 € | 8398 € | 1239 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 944 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 944 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 79 € | — | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 254 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | 794 € | 40 € | — | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | 358 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €69k | 0 € | €6k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 338 € | 6 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €4k | 0 € | €16k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | 481 € | 0 € | €2k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | 386 € | 136 € | 406 € | 311 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (5 · €27k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
2905 €
PRIAEU/EAFRD2024
622 €
PRIAEU/EAFRD2024
249 €
PRIAEU/EAFRD2023
15 615 €
PRIAEU/EAFRD2023
7116 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded06.01.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 20060481 / M8 · Olek: Jõustunud
21.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20060481 / M7 · Olek: Jõustunud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060481 / M6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20060481 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
28.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
28.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20060481 / 7 · Olek: Jõustunud
14.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060481 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20060481 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20060481 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20060481 / 4 · Olek: Jõustunud
10.04.2017
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060481 / 3 · Olek: Jõustunud
30.08.2016
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20060481 / M4 · Olek: Jõustunud
17.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060481 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.06.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20060481 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.06.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
07.06.2012
Esmakanne
Ä 20060481 · Olek: Jõustunud
06.06.2012
Esmakanne
Ä 20060481 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Vahur VingisaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet