Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.06.2012Äriregister
- Aadress
- Rukkilille tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5577683 · +372 53050051Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42111 — Maanteede ja kiirteede ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101548092MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 031 748 € | 41 601 € | 2 313 842 € | €4.8m | 18 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 513 460 € | 840 752 € | 2 377 230 € | €4.1m | 22 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 3 366 331 € | 484 852 € | 1 639 073 € | €3.0m | 15 | 23.05.2023 |
| 2021AUD | 2 527 819 € | 253 585 € | 1 265 434 € | €2.6m | 17 | 23.06.2022 |
| 2020AUD | 2 452 285 € | 44 368 € | 1 011 849 € | €1.5m | 18 | 28.05.2021 |
| 2019AUD | 3 808 829 € | 452 742 € | 967 481 € | €1.9m | 18 | 27.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 193 077 € | 218 240 € | 106 379 € | 27 |
| 2025 | 4 359 545 € | 503 033 € | 279 374 € | 24 |
| 2024 | 4 384 588 € | 201 247 € | 122 334 € | 12 |
| 2023 | 5 335 632 € | 442 584 € | 145 711 € | 19 |
| 2022 | 3 952 690 € | 219 416 € | 81 146 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €218k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €106k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €474k | €984k | €1.4m | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €53k | €72k | €120k | €258k |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €45k | €92k | €114k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 24 | 25 | 24 |
| Käive 2024 | €938k | €914k | €1.6m | €958k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | 0 € | €104k | €84k |
| Tööjõumaksud 2024 | €32k | €28k | €29k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 20 | 19 | 18 | 12 |
| Käive 2023 | €899k | €1.5m | €1.6m | €1.4m |
| Riigimaksud 2023 | €93k | €94k | €145k | €110k |
| Tööjõumaksud 2023 | €29k | €33k | €43k | €41k |
| Töötajaid 2023 | 23 | 27 | 28 | 19 |
| Käive 2022 | €368k | €1.2m | €1.1m | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €32k | €74k | €41k | €72k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €16k | €20k | €28k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 15 | 19 | 19 |
Tegevusload (20)
Majandustegevuse register · 4 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084118alates 21.04.2026 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK084007alates 14.04.2026 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK081095alates 06.08.2025 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075697alates 26.03.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075205alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075206alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075207alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075208alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075209alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075210alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075211alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075212alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075200alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075201alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075202alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075203alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075204alates 29.02.2024 – 28.02.2034
Toetused (2 · €53k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISDigitaliseerimise teekaardi arendustegevusedEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2026
34 356 €
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
19 070 €
Riigihanked (15 · €1.8m)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 23.11.2023 | Teede talvine hooldus Pärnu linna Paikuse ja Tõstamaa osavaldades 2023-2026 | Pärnu Linnavalitsus | 785 900 € |
| 31.10.2022 | Teede talvine hooldus Pärnu linna Paikuse ja Tõstamaa osavaldades 2022-2023 | Pärnu Linnavalitsus | 22 000 € |
| 06.12.2021 | Lumetõrje Häädemeeste valla teedel 2021-2025 (2) | Häädemeeste Vallavalitsus | 115 € |
| 14.09.2021 | Häädemeeste kõnniteede rajamine koos haljastuse ja istumiskohtadega | Häädemeeste Vallavalitsus | 26 928 € |
| 31.05.2021 | Eidapere tee rekonstrueerimine Järvakandi alevis | Kehtna Vallavalitsus | 67 715 € |
Näita ülejäänud (10)
| 11.03.2021 | Pärnu randade hooldus 01.04.2021 kuni 31.03.2025 | Pärnu Linnavalitsus | 176 730 € |
| 29.12.2020 | Tööstuse ja Aiandi tänavate rekonstrueerimine Häädemeeste alevikus | Häädemeeste Vallavalitsus | 103 921 € |
| 11.12.2020 | Kõnniteede rekonstrueerimine. Järvakandi Lasteaia Pesamuna ja Kehtna Lasteaia Siller õuealade korrastamine. | Kehtna Vallavalitsus | 44 000 € |
| 07.12.2020 | Teede talvine hooldus Paikuse ja Tõstamaa osavaldades ning Lavassaares 2020-2022 | Pärnu Linnavalitsus | 40 € |
| 04.11.2020 | Teede talvine hooldus Paikuse ja Tõstamaa osavaldades ning Lavassaares 2020-2022 | Pärnu Linnavalitsus | 65 € |
| 16.09.2020 | Are bussiterminali JJT ja valgustuse ehitus | Tori Vallavalitsus | 25 845 € |
| 06.07.2020 | Suigu lasteaia teede ja parkla rekonstrueerimine. | Tori Vallavalitsus | 133 738 € |
| 11.03.2020 | Tori valla, Eametsa küla, Soobli tee kraavi ehitus | Tori Vallavalitsus | 26 907 € |
| 17.03.2020 | Sindi kergliiklusteede võrgustiku ehitamine ja renoveerimine II etapp | Tori Vallavalitsus | 172 278 € |
| 17.03.2020 | Tori valla Lomba tee ehitustööd | Tori Vallavalitsus | 203 233 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded12.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
12.11.2024
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 10 · Olek: Jõustunud
04.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
04.04.2024
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 15 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 8 · Olek: Jõustunud
17.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
17.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30049192 / 7 · Olek: Jõustunud
10.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.04.2018
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 6 · Olek: Jõustunud
24.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
24.01.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30049192 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2014
Muutmiskanne
Ä 30049192 / 2 · Olek: Jõustunud
19.06.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
19.06.2012
Esmakanne
Ä 30049192 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Madis PrikkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Chene OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
MKM Haldus OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liige
MKM Investment OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MKM Service OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MKM Taristud OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Tähik OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mihkel PrikkAsutaja · 3 muud ettevõtet
Kadri PrikkTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet