Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.07.2012Äriregister
- Aadress
- 4. liin 8-3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 11712 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.katuseabi.euÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56255094Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43411 — KatusetöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101558053MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 9845002FT14R7348UC17 · väljastatud 14.02.2024GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasi katuseabi.eu7 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€73kviimane
€200k€100k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€74kviimane
€100k€25k€-50k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73 330 € | 73 937 € | 461 787 € | €464k | 0 | 13.04.2026 |
| 2024 | 92 334 € | 44 148 € | 387 850 € | €391k | 0 | 04.06.2025 |
| 2023 | 92 107 € | −20 172 € | 343 702 € | €393k | 0 | 03.07.2024 |
| 2022 | 100 668 € | 72 865 € | 363 874 € | €367k | 0 | 31.05.2023 |
| 2021 | 55 426 € | 69 197 € | 331 509 € | €333k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | 53 695 € | 36 923 € | 262 312 € | €264k | 0 | 17.06.2021 |
| 2019 | 46 928 € | 33 045 € | 225 389 € | €227k | 0 | 25.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 10 362 € | 1831 € | 0 € | — |
| 2025 | 82 636 € | 14 935 € | 0 € | — |
| 2024 | 89 130 € | 9113 € | 0 € | — |
| 2023 | 95 859 € | 9367 € | 0 € | — |
| 2022 | 94 484 € | 27 059 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €10k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €22k | €17k | €20k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €3k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €13k | €14k | €31k | €30k |
| Riigimaksud 2024 | 585 € | 778 € | €2k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €23k | €26k | €24k | €23k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | — | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €27k | €16k | €18k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €3k | €3k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 9 · Olek: Jõustunud
29.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.08.2022
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 8 · Olek: Jõustunud
19.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
19.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10171144 / 7 · Olek: Jõustunud
27.12.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
27.12.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10171144 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 5 · Olek: Jõustunud
22.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 4 · Olek: Jõustunud
29.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 3 · Olek: Jõustunud
30.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10171144 / 2 · Olek: Jõustunud
04.07.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
04.07.2012
Esmakanne
Ä 10171144 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Kaspar OitJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte