Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.07.2012Äriregister
- Aadress
- Laki tn 11eADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.itosakond.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6028128Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101577571MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi itosakond.com1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14 318 € | −2436 € | 6518 € | €14k | 0 | 30.05.2025 |
| 2023 | 17 851 € | 1970 € | 8954 € | €10k | 0 | 22.05.2024 |
| 2022 | 24 816 € | −5526 € | 6983 € | €9k | 0 | 27.06.2023 |
| 2021 | 31 286 € | 65 € | 17 179 € | €20k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 34 268 € | 85 € | 20 115 € | €23k | 1 | 11.05.2021 |
| 2019 | 38 280 € | 412 € | 20 029 € | €21k | 1 | 15.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2961 € | 679 € | 396 € | 1 |
| 2025 | 15 428 € | 3428 € | 1675 € | 1 |
| 2024 | 14 776 € | 4024 € | 2328 € | 1 |
| 2023 | 20 600 € | 5398 € | 3009 € | 1 |
| 2022 | 41 277 € | 7581 € | 3037 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 679 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 396 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €2k | €4k | €2k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 213 € | €1k | 797 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 498 € | 74 € | 482 € | 621 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €6k | €4k | €2k | €3k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | 685 € | 831 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 582 € | 582 € | 582 € | 582 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €5k | €6k | €4k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 763 € | 882 € | 782 € | 582 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €14k | €9k | €9k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 762 € | 700 € | 763 € | 812 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · 924 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
924 €
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2017
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10171389 / M1 · Olek: Jõustunud
19.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 3 · Olek: Jõustunud
22.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2015
Muutmiskanne
Ä 10171389 / 2 · Olek: Jõustunud
11.07.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
11.07.2012
Esmakanne
Ä 10171389 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marko PurvinskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet