Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.07.2012Äriregister
- Aadress
- Liivaotsa/1, Jõksi küla, Kanepi vald, 63110 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101649344MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164 478 € | 15 229 € | 62 474 € | €127k | 1 | 07.10.2025 |
| 2023 | 206 720 € | 4574 € | 47 245 € | €114k | 4 | 01.07.2024 |
| 2022 | 233 284 € | 26 463 € | 42 671 € | €158k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 175 456 € | 5135 € | 16 208 € | €91k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 132 778 € | 1673 € | 11 073 € | €74k | 4 | 29.06.2022 |
| 2019 | 183 784 € | 1688 € | 9400 € | €70k | 5 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 37 573 € | 2818 € | 1957 € | 3 |
| 2025 | 193 191 € | 12 372 € | 6189 € | 3 |
| 2024 | 172 916 € | 8787 € | 4597 € | 2 |
| 2023 | 200 981 € | 13 281 € | 9211 € | 3 |
| 2022 | 240 762 € | 11 714 € | 7184 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €38k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €35k | €46k | €51k | €61k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €4k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €43k | €52k | €32k | €45k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | 981 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | 776 € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €48k | €68k | €37k | €47k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €40k | €64k | €68k | €69k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 4 | 3 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20061322 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20061322 / 4 · Olek: Jõustunud
20.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20061322 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.05.2016
Muutmiskanne
Ä 20061322 / 2 · Olek: Jõustunud
20.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20061322 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2013
Muutmiskanne
Ä 20061322 · Olek: Jõustunud
08.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.09.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10171349 / 3 · Olek: Jõustunud
03.09.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10171349 / 4 · Olek: Jõustunud
03.09.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
03.09.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
29.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10171349 / 2 · Olek: Jõustunud
29.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.07.2012
Esmakanne
Ä 10171349 · Olek: Jõustunud
16.07.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
11.07.2012
Esmakanne
Ä 10171349 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Ingo IngverJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Mikk IngverOsanik 100% · 1 muu ettevõte