Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.07.2012Äriregister
- Aadress
- Antsu tee 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5234221 · +372 5225668Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101556741MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 753 507 € | 193 640 € | 1 647 581 € | €2.2m | 2 | 26.06.2025 |
| 2023 | 603 462 € | 188 128 € | 1 453 940 € | €2.0m | 1 | 15.06.2024 |
| 2022 | 438 576 € | 201 018 € | 1 265 813 € | €1.7m | 2 | 04.04.2023 |
| 2021 | 588 722 € | 228 545 € | 1 064 795 € | €1.5m | 2 | 01.07.2022 |
| 2020 | 434 144 € | 102 443 € | 836 250 € | €1.3m | 1 | 01.07.2021 |
| 2019 | 429 642 € | 53 439 € | 733 807 € | €1.3m | 2 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 227 105 € | 52 811 € | 6212 € | 1 |
| 2025 | 536 105 € | 50 259 € | 16 373 € | 1 |
| 2024 | 947 575 € | 178 967 € | 15 543 € | 1 |
| 2023 | 511 452 € | 40 741 € | 10 256 € | — |
| 2022 | 443 771 € | 64 070 € | 17 124 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €227k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €53k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €220k | €2k | €119k | €195k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €10k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €214k | €69k | €175k | €490k |
| Riigimaksud 2024 | €36k | €7k | €29k | €106k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €1k | €2k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | €15k | €142k | €210k | €145k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | 926 € | 0 € | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | 918 € | 918 € | 918 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €26k | €56k | €20k | €342k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | 0 € | 0 € | €55k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €3k | €5k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | — | — |
Toetused (10 · €246k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
60 581 €
PRIAEU/EAFRD2024
32 141 €
PRIAEU/EAFRD2024
2910 €
PRIAEU/EAFRD2024
2634 €
PRIAEU/EAFRD2024
1452 €
1197 €
Näita ülejäänud (4)
PRIAEU/EAFRD2023
78 285 €
PRIAEU/EAFRD2023
35 674 €
PRIAEU/EAFRD2023
30 149 €
PRIAEU/EAFRD2023
766 €
Riigihanked (2 · €62k)
Riigihangete register · 17 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.12.2025 | Järva valla teede talihooldeteenus Imavere piirkonnas 2025-2028 | Järva Vallavalitsus | 1913 € |
| 07.12.2022 | Järva valla teede talihooldeteenuse riigihange 2022 – 2025 | Järva Vallavalitsus | 59 800 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30049439 / 6 · Olek: Jõustunud
02.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
02.07.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30049439 / 5 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30049439 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30049439 / 3 · Olek: Jõustunud
30.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.07.2012
Muutmiskanne
Ä 30049439 / 2 · Olek: Jõustunud
24.07.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
24.07.2012
Esmakanne
Ä 30049439 · Olek: Jõustunud
23.07.2012
Esmakanne
Ä 30049439 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mihkel PullisaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte