Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.07.2012Äriregister
- Aadress
- Rotermanni tn 14-39ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101559683MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiCrowdway OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 210 114 € | 599 861 € | 2 420 847 € | €2.5m | 1 | 19.08.2025 |
| 2023 | 274 707 € | 939 652 € | 2 310 965 € | €2.3m | 1 | 30.07.2024 |
| 2022 | 244 891 € | −93 949 € | 1 431 313 € | €1.4m | 1 | 10.07.2023 |
| 2021 | 204 960 € | 548 850 € | 1 525 261 € | €1.8m | 1 | 08.09.2022 |
| 2020 | 207 508 € | 190 124 € | 1 028 091 € | €1.2m | 1 | 12.07.2021 |
| 2019 | 163 959 € | 533 809 € | 837 967 € | €841k | 1 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 2577 € | 2865 € | — |
| 2025 | 96 396 € | 114 766 € | 10 524 € | — |
| 2024 | 209 147 € | 26 981 € | 12 462 € | — |
| 2023 | 276 996 € | 24 541 € | 11 034 € | — |
| 2022 | 210 071 € | 9711 € | 9828 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €63k | €33k | 514 € | 530 € |
| Riigimaksud 2025 | €105k | €2k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €53k | €55k | €50k | €50k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €20k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €5k | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €55k | €59k | €52k | €110k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €2k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €36k | €57k | €57k | €60k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10171873 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10171873 / 8 · Olek: Jõustunud
27.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
27.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10171873 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
20.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10171873 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10171873 / 5 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10171873 / 4 · Olek: Jõustunud
27.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10171873 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
05.12.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10171873 / 2 · Olek: Jõustunud
26.07.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
26.07.2012
Esmakanne
Ä 10171873 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
David Jo R VerhasseltJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte