Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.08.2012Äriregister
- Aadress
- Laki tn 16ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101566142MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 169 602 € | −107 263 € | 54 463 € | €482k | 21 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 544 985 € | 106 430 € | 165 022 € | €800k | 20 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 2 810 175 € | 163 728 € | 504 539 € | €892k | 16 | 30.11.2023 |
| 2021 | 2 173 284 € | 112 940 € | 355 375 € | €575k | 13 | 06.02.2023 |
| 2020 | 1 443 479 € | 22 226 € | 317 441 € | €463k | 17 | 25.08.2021 |
| 2019 | 2 460 237 € | 180 014 € | 295 215 € | €545k | 17 | 20.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 582 740 € | 92 760 € | 43 824 € | 25 |
| 2025 | 1 532 765 € | 245 573 € | 161 525 € | 18 |
| 2024 | 2 240 056 € | 336 753 € | 195 359 € | 18 |
| 2023 | 2 754 144 € | 317 723 € | 161 361 € | 21 |
| 2022 | 2 916 717 € | 301 389 € | 139 492 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €583k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €93k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 25 | — | — | — |
| Käive 2025 | €325k | €371k | €387k | €449k |
| Riigimaksud 2025 | €57k | €51k | €62k | €76k |
| Tööjõumaksud 2025 | €34k | €34k | €42k | €51k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 16 | 18 | 18 |
| Käive 2024 | €422k | €503k | €757k | €558k |
| Riigimaksud 2024 | €66k | €78k | €90k | €102k |
| Tööjõumaksud 2024 | €45k | €58k | €51k | €42k |
| Töötajaid 2024 | 23 | 21 | 20 | 18 |
| Käive 2023 | €530k | €404k | €926k | €894k |
| Riigimaksud 2023 | €71k | €46k | €117k | €84k |
| Tööjõumaksud 2023 | €46k | €36k | €40k | €39k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 19 | 19 | 21 |
| Käive 2022 | €442k | €872k | €747k | €855k |
| Riigimaksud 2022 | €38k | €79k | €76k | €108k |
| Tööjõumaksud 2022 | €30k | €30k | €38k | €41k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 18 | 22 | 21 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 8 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 7 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 6 · Olek: Jõustunud
11.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.12.2014
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2014
Muutmiskanne
Ä 10172260 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
29.04.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10172260 / 4 · Olek: Jõustunud
20.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.03.2013
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 3 · Olek: Jõustunud
29.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10172260 / 2 · Olek: Jõustunud
24.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10172260 / M2 · Olek: Jõustunud
15.08.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
15.08.2012
Esmakanne
Ä 10172260 · Olek: Jõustunud
09.08.2012
Esmakanne
Ä 10172260 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Marek RagunJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tanel UrbalaJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Alari KompusJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kaarel LahtveeAsutaja · 1 muu ettevõte