Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.09.2012Äriregister
- Aadress
- Räpina mnt 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.nahkur.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 58133760Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 15129 — Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101636328MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi nahkur.com8 tehnoloogiat tuvastatud
Analüütika
Google AnalyticsPlausible
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42 983 € | 872 € | 2218 € | €7k | 1 | 31.03.2025 |
| 2023 | 36 654 € | −1738 € | 1346 € | €13k | 1 | 04.04.2024 |
| 2022 | 37 124 € | −2800 € | 3084 € | €11k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 31 282 € | −3725 € | 5884 € | €13k | 1 | 07.03.2022 |
| 2020 | 32 222 € | −754 € | 9609 € | €14k | 1 | 09.04.2021 |
| 2019 | 33 765 € | 263 € | 10 421 € | €17k | 1 | 27.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7753 € | 1827 € | 778 € | 1 |
| 2025 | 52 422 € | 12 988 € | 5694 € | 1 |
| 2024 | 52 159 € | 11 311 € | 4977 € | 2 |
| 2023 | 41 739 € | 7824 € | 4262 € | 1 |
| 2022 | 46 453 € | 7622 € | 3830 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 778 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €14k | €18k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €15k | €9k | €8k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €8k | €16k | €10k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €3k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €6k | €12k | €15k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | 939 € | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 881 € | 962 € | 974 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 8 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 17 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 7 · Olek: Jõustunud
04.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.07.2017
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 6 · Olek: Jõustunud
08.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20061362 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20061362 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 5 · Olek: Jõustunud
03.01.2014
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2013
Muutmiskanne
Ä 20061362 / M3 · Olek: Jõustunud
02.12.2013
Muutmiskanne
Ä 20061362 / M2 · Olek: Jõustunud
08.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2013
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 3 · Olek: Jõustunud
26.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.06.2013
Muutmiskanne
Ä 20061362 / 2 · Olek: Jõustunud
04.06.2013
Muutmiskanne
Ä 20061362 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.09.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
05.09.2012
Esmakanne
Ä 20061362 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Omanikukonto: Renaldo JoametsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet