Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.2012Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10117 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.motleydenim.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 47511 — Tekstiilitoodete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101578318MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiMD
Motley Denim Retail Group OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12319037 · asutaja alates 28.09.2012
Asutaja · €3k
Osanikud
Äriregister · 12 h tagasiMD
Motley Denim Retail Group OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12319037 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 10 h tagasiDomeenid (1)
www.motleydenim.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.6mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€128kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 555 003 € | 128 496 € | 478 145 € | €1.0m | 1 | 19.05.2025 |
| 2023 | 1 263 775 € | 272 006 € | 520 773 € | €1.0m | 1 | 19.06.2024 |
| 2022 | 995 749 € | 116 572 € | 212 767 € | €728k | 2 | 19.04.2023 |
| 2021 | 652 163 € | 80 698 € | 132 195 € | €411k | 1 | 01.07.2022 |
| 2020 | 381 649 € | 118 931 € | 156 659 € | €240k | 1 | 16.06.2021 |
| 2019 | 367 979 € | 108 157 € | 127 728 € | €223k | 1 | 16.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 256 091 € | 12 924 € | 10 849 € | 5 |
| 2025 | 1 188 501 € | 64 651 € | 28 693 € | 4 |
| 2024 | 1 030 082 € | 34 101 € | 7206 € | 3 |
| 2023 | 775 718 € | 9728 € | 6231 € | 1 |
| 2022 | 746 078 € | 728 € | 9373 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €256k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €206k | €302k | €330k | €350k |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €7k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €6k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €209k | €273k | €291k | €258k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €10k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Käive 2023 | €166k | €232k | €194k | €184k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €133k | €152k | €248k | €214k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 728 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €4k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10174567 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10174567 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10174567 / 6 · Olek: Jõustunud
26.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
26.02.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10174567 / 5 · Olek: Jõustunud
31.08.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
31.08.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10174567 / 4 · Olek: Jõustunud
16.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10174567 / 3 · Olek: Jõustunud
26.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10174567 / 2 · Olek: Jõustunud
04.10.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
04.10.2012
Esmakanne
Ä 10174567 · Olek: Jõustunud
03.10.2012
Esmakanne
Ä 10174567 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Henrik Mattias ÖhlundJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet