Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.10.2012Äriregister
- Aadress
- Kaarli pst 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10130 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.labiosthetique.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6119165 · +372 56833928Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101581172MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.labiosthetique.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€155kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
9 €viimane
200 €−900 €€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 155 489 € | 9 € | 2940 € | €355k | 3 | 10.06.2025 |
| 2023 | 137 528 € | 12 € | 2931 € | €374k | 3 | 29.06.2024 |
| 2022 | 182 777 € | 107 € | 2919 € | €398k | 3 | 25.05.2023 |
| 2021 | 197 067 € | 53 € | 2812 € | €396k | 3 | 01.07.2022 |
| 2020 | 202 344 € | 15 € | 2759 € | €352k | 5 | 29.06.2021 |
| 2019 | 229 944 € | −1067 € | 2744 € | €375k | 6 | 21.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 49 157 € | 10 030 € | 4303 € | 4 |
| 2025 | 222 228 € | 39 273 € | 14 256 € | 5 |
| 2024 | 202 523 € | 37 879 € | 16 892 € | 4 |
| 2023 | 175 596 € | 28 936 € | 15 504 € | 5 |
| 2022 | 230 274 € | 35 379 € | 18 863 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €49k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €47k | €53k | €57k | €65k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €8k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €38k | €51k | €54k | €59k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €10k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €61k | €39k | €40k | €35k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €8k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €55k | €59k | €45k | €71k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €9k | €10k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €5k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 5 | 6 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded07.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10174839 / 7 · Olek: Jõustunud
07.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10174839 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10174839 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10174839 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10174839 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.01.2013
Muutmiskanne
Ä 10174839 / 2 · Olek: Jõustunud
23.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.01.2013
Muutmiskanne
Ä 10174839 / M1 · Olek: Jõustunud
09.10.2012
Esmakanne
Ä 10174839 · Olek: Jõustunud
09.10.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tamara KorjaginaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte