Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.11.2012Äriregister
- Aadress
- Tule tn 22/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5032050Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25531 — Mehaaniline metallitöötlusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101626545MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 114 732 € | −42 162 € | 114 686 € | €191k | 2 | 27.06.2025 |
| 2023 | 142 018 € | −15 348 € | 156 848 € | €227k | 2 | 28.06.2024 |
| 2022 | 167 376 € | −4223 € | 172 196 € | €254k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 176 401 € | 1345 € | 176 419 € | €300k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 296 151 € | −19 034 € | 175 074 € | €330k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 604 711 € | 9558 € | 194 108 € | €498k | 3 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 800 € | 12 979 € | 7690 € | 1 |
| 2025 | 131 209 € | 66 121 € | 43 404 € | 1 |
| 2024 | 113 581 € | 51 006 € | 33 566 € | 2 |
| 2023 | 143 319 € | 55 628 € | 35 705 € | 2 |
| 2022 | 183 442 € | 65 533 € | 39 219 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €38k | €35k | €27k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €14k | €19k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €11k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €27k | €29k | €27k | €31k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €15k | €9k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €10k | €5k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €35k | €40k | €35k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €14k | €16k | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €45k | €47k | €57k | €34k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €20k | €22k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €13k | €11k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
11.11.2020
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 9 · Olek: Jõustunud
11.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 5 · Olek: Jõustunud
19.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.08.2015
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 4 · Olek: Jõustunud
13.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.04.2014
Muutmiskanne
Ä 10175971 / 3 · Olek: Jõustunud
16.04.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10175971 / 2 · Olek: Jõustunud
08.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.11.2012
Esmakanne
Ä 10175971 · Olek: Jõustunud
07.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Lauri UibopuuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
mittetulundusühing Küti Mets
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Lauer
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ Lauer Agro
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 67%Juhatuse liige
OÜ Lauer Ehitus
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ Lauja Mets
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ Purtsi Grupp
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Silva Materia OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Daniel ŠternfeldJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte