Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.11.2012Äriregister
- Aadress
- Veerenni tn 39ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6276545Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 03111 — MerekalapüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101589886MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOP
Ocean Prawns A/SVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 13.11.2012
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiOP
Ocean Prawns A/SVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 13 542 923 € | 139 203 € | 31 134 344 € | €40.3m | 15 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 16 078 604 € | 5 082 354 € | 30 995 141 € | €35.1m | 14 | 26.06.2024 |
| 2022AUD | 13 914 466 € | 2 420 765 € | 25 912 787 € | €33.6m | 14 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 11 087 744 € | 1 163 027 € | 23 492 022 € | €33.5m | 15 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 9 504 973 € | 895 644 € | 22 328 995 € | €31.9m | 14 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 11 301 727 € | 2 616 972 € | 21 433 351 € | €33.5m | 16 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 210 565 € | 87 563 € | 93 174 € | 16 |
| 2025 | 1 294 362 € | 373 243 € | 394 046 € | 10 |
| 2024 | 1 347 175 € | 434 335 € | 459 566 € | 7 |
| 2023 | 1 451 836 € | 367 730 € | 387 508 € | 10 |
| 2022 | 1 517 628 € | 373 768 € | 395 548 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €211k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €88k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €93k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €308k | €420k | €302k | €264k |
| Riigimaksud 2025 | €81k | €95k | €115k | €82k |
| Tööjõumaksud 2025 | €86k | €100k | €121k | €87k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 10 | 9 | 10 |
| Käive 2024 | €454k | €372k | €326k | €195k |
| Riigimaksud 2024 | €113k | €123k | €111k | €87k |
| Tööjõumaksud 2024 | €120k | €130k | €118k | €92k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 13 | 12 | 7 |
| Käive 2023 | €172k | €464k | €358k | €458k |
| Riigimaksud 2023 | €57k | €123k | €97k | €91k |
| Tööjõumaksud 2023 | €60k | €129k | €103k | €96k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 12 | 10 |
| Käive 2022 | €353k | €349k | €530k | €286k |
| Riigimaksud 2022 | €71k | €122k | €103k | €79k |
| Tööjõumaksud 2022 | €75k | €129k | €108k | €83k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 11 | 8 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded21.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 9 · Olek: Jõustunud
21.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.01.2022
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
12.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.05.2020
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 6 · Olek: Jõustunud
04.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 3 · Olek: Jõustunud
09.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.10.2013
Muutmiskanne
Ä 10176270 / 2 · Olek: Jõustunud
24.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.11.2012
Esmakanne
Ä 10176270 · Olek: Jõustunud
15.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
14.11.2012
Esmakanne
Ä 10176270 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Mati SarevetJuhatuse liige · 5 muud ettevõtet
Ottar YngvasonTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet