Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.11.2012Äriregister
- Aadress
- Liimi tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101807076MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91 426 € | −10 575 € | 11 567 € | €12k | 1 | 10.03.2026 |
| 2024 | 188 194 € | 735 € | 23 242 € | €27k | 1 | 09.04.2025 |
| 2023 | 133 388 € | −95 702 € | 30 407 € | €37k | 1 | 31.05.2024 |
| 2022 | 173 590 € | 83 519 € | 136 862 € | €137k | 1 | 21.04.2023 |
| 2021 | 98 556 € | 21 914 € | 60 343 € | €61k | 1 | 12.04.2022 |
| 2020 | 207 561 € | 31 585 € | 64 131 € | €66k | 1 | 02.03.2021 |
| 2019 | 605 784 € | −2711 € | 64 546 € | €65k | 1 | 18.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 512 € | 1324 € | 472 € | — |
| 2025 | 124 557 € | 7927 € | 6765 € | — |
| 2024 | 256 095 € | 11 435 € | 9706 € | — |
| 2023 | 190 841 € | 16 904 € | 17 950 € | 1 |
| 2022 | 183 159 € | 9598 € | 9070 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 472 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €37k | €28k | €29k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | 753 € | 749 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | 781 € | 777 € | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €71k | €64k | €56k | €65k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €38k | €38k | €48k | €67k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €5k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €5k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €32k | €33k | €69k | €49k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10176542 / 7 · Olek: Jõustunud
02.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
02.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10176542 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10176542 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10176542 / 4 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10176542 / 3 · Olek: Jõustunud
05.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10176542 / 2 · Olek: Jõustunud
22.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
22.11.2012
Esmakanne
Ä 10176542 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Iaroslav LuzinJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet