Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.11.2012Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 112aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5083302Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42211 — Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101593351MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 2 613 658 € | 824 218 € | 1 320 839 € | €1.7m | 5 | 30.04.2026 |
| 2024 | 2 068 627 € | 530 174 € | 896 621 € | €995k | 5 | 26.06.2025 |
| 2023 | 1 090 125 € | 290 756 € | 966 446 € | €1000k | 7 | 12.06.2024 |
| 2022 | 1 554 431 € | 445 003 € | 1 275 690 € | €1.4m | 8 | 02.06.2023 |
| 2021AUD | 1 703 673 € | 490 188 € | 990 687 € | €1.0m | 10 | 24.08.2022 |
| 2020 | 1 391 403 € | 127 593 € | 570 499 € | €597k | 11 | 20.05.2021 |
| 2019 | 1 051 023 € | 131 418 € | 572 906 € | €632k | 10 | 06.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 599 406 € | 143 551 € | 25 350 € | 5 |
| 2025 | 2 787 535 € | 553 536 € | 95 219 € | 5 |
| 2024 | 2 540 129 € | 481 256 € | 107 589 € | 6 |
| 2023 | 1 665 649 € | 462 271 € | 98 447 € | 7 |
| 2022 | 1 868 971 € | 341 040 € | 106 418 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €599k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €144k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €505k | €662k | €375k | €1.2m |
| Riigimaksud 2025 | €126k | €101k | €100k | €226k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €21k | €25k | €26k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €284k | €841k | €836k | €578k |
| Riigimaksud 2024 | €45k | €114k | €233k | €89k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €23k | €37k | €25k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €581k | €479k | €412k | €193k |
| Riigimaksud 2023 | €95k | €85k | €184k | €98k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €26k | €29k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €157k | €381k | €705k | €626k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €65k | €104k | €144k |
| Tööjõumaksud 2022 | €23k | €22k | €28k | €34k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiRiigihanked (2 · €5.7m)
Riigihangete register · 18 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 07.11.2023 | Kanalisatsioonitorustike rekonstrueerimine CIPP meetodil | AKTSIASELTS TALLINNA VESI | 5 000 000 € |
| 23.03.2021 | Pärnu Kaevu tn, Niidu tn ja Side tn kanalisatsioonikollektorite renoveerimine | aktsiaselts PÄRNU VESI | 726 936 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10176618 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10176618 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10176618 / 4 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10176618 / 3 · Olek: Jõustunud
06.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10176618 / 2 · Olek: Jõustunud
30.01.2013
Muutmiskanne
Ä 10176618 / M1 · Olek: Jõustunud
26.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
26.11.2012
Esmakanne
Ä 10176618 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Monika LepistuJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
MAREK LAANISTOJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Urmas LaursonJuhatuse liige · 1 muu ettevõte