Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.11.2012Äriregister
- Aadress
- Aardla tn 23dADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5028769Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101593623MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 345 685 € | 20 186 € | 180 243 € | €254k | 6 | 04.07.2025 |
| 2023 | 350 232 € | −6997 € | 160 056 € | €267k | 6 | 20.05.2024 |
| 2022 | 516 733 € | 7501 € | 167 053 € | €284k | 7 | 31.05.2023 |
| 2021 | 522 623 € | 828 € | 159 552 € | €352k | 7 | 16.08.2022 |
| 2020 | 379 150 € | 10 008 € | 158 724 € | €293k | 7 | 25.06.2021 |
| 2019 | 729 121 € | 46 235 € | 148 715 € | €240k | 7 | 17.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 58 406 € | 7302 € | 7145 € | 9 |
| 2025 | 207 940 € | 25 844 € | 27 225 € | 8 |
| 2024 | 369 016 € | 31 391 € | 32 214 € | 7 |
| 2023 | 359 580 € | 53 199 € | 36 834 € | 8 |
| 2022 | 518 073 € | 59 838 € | 41 316 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €58k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €48k | €45k | €49k | €66k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €4k | €8k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €4k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €70k | €89k | €105k | €106k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €10k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 7 |
| Käive 2023 | €76k | €90k | €84k | €110k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €12k | €14k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2022 | €138k | €105k | €150k | €125k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €14k | €15k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €10k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 8 | 8 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 9 · Olek: Jõustunud
17.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.06.2019
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 7 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 6 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062332 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 5 · Olek: Jõustunud
14.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.12.2015
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
04.11.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20062332 / 3 · Olek: Jõustunud
14.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.02.2013
Muutmiskanne
Ä 20062332 / 2 · Olek: Jõustunud
29.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
29.11.2012
Esmakanne
Ä 20062332 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Marek MovitsJuhatuse liige · 8 muud ettevõtet
Elamu Ehitus OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Konvento Ehituse OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Solarhunt 10 UÜ
Tegelik kasusaaja
Solarhunt 11 OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
Solarhunt 7 UÜ
Tegelik kasusaaja
Solarhunt 8 UÜ
Tegelik kasusaaja
Solarhunt 9 UÜ
Tegelik kasusaaja
Textilplast OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
Pille SoodlaAsutaja · 2 muud ettevõtet
Lauri LumisteOsanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet