Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.11.2012Äriregister
- Aadress
- Pihlapuu tn 1, Õssu küla, Kambja vald, 61713 Tartu maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5156283Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101657802MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€466kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-61kviimane
€100k0 €€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 466 343 € | −60 584 € | 142 329 € | €1.5m | 1 | 14.02.2025 |
| 2023 | 180 871 € | 57 472 € | 208 913 € | €1.3m | 1 | 12.03.2024 |
| 2022 | 156 276 € | 33 199 € | 171 441 € | €1.3m | 1 | 23.02.2023 |
| 2021 | 149 432 € | 9869 € | 147 842 € | €1.1m | 1 | 01.04.2022 |
| 2020 | 83 508 € | 30 672 € | 150 573 € | €1.0m | 1 | 29.01.2021 |
| 2019 | 139 850 € | 2827 € | 129 501 € | €1.0m | 1 | 06.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 0 € | 7637 € | 2 |
| 2025 | 500 505 € | 4886 € | 24 890 € | 2 |
| 2024 | 466 779 € | 6785 € | 13 281 € | 1 |
| 2023 | 375 870 € | 26 618 € | 12 926 € | 1 |
| 2022 | 170 776 € | 0 € | 9942 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 425 € | €197k | €303k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €5k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €5k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | 0 € | 218 € | €192k | €274k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | €3k | €323k | €50k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | €27k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | €6k | €165k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 545 € | €2k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (9 · €298k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
64 277 €
PRIAEU/EAFRD2024
29 472 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
144 255 €
PRIAEU/EAFRD2023
29 682 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
13 526 €
PRIAEU/EAFRD2023
9227 €
PRIAEU/EAFRD2023
1817 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 8 · Olek: Jõustunud
09.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
09.04.2019
Muutmiskanne
Ä 20062337 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.04.2019
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
20.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.03.2019
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 6 · Olek: Jõustunud
12.03.2019
Muutmiskanne
Ä 20062337 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062337 / 3 · Olek: Jõustunud
26.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
26.03.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20062337 / 2 · Olek: Jõustunud
30.11.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
30.11.2012
Esmakanne
Ä 20062337 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kalle TaalJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet