12386826RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Snow Investments OÜ

Muu spordiõpe tegevusala alusel registreeritud 3. detsember 2012. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 85519Muu spordiõpe13+ aastat
Värskendatud 36 min tagasi
Käive 2026 (I kv)
€5k
▼ 73% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
€2k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
131,48 €
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 36 min tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
03.12.2012Äriregister
Aadress
Lootsi tn 3a-92, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10151 Harju maakondADS / Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 85519 — Muu spordiõpeÄriregister · MTA
KMKR number
EE101595265MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 36 min tagasi
SL
Sünniaeg 1985 · 41 a · juhatuse liige alates 03.12.2012
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 36 min tagasi
SL
Sünniaeg 1985 · 41 a · asutaja alates 26.11.2012
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 36 min tagasi
SL
Sünniaeg 1985 · 41 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 36 min tagasi
SL
Sünniaeg 1985 · 41 a · tegelik kasusaaja alates 06.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€3kviimane
€50k€25k−1 €
2019: €49k2020: €20k2021: €5k2022: 0 €2023: 0 €2024: €3k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-4kviimane
€50k€15k€-20k
2019: €24k2020: €-11k2021: €-10k2022: €-16k2023: €-17k2024: €-4k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20243328 €−3531 €59 557 €€63k109.07.2025
20230 €−17 483 €63 178 €€64k130.09.2024
20220 €−16 030 €80 661 €€82k101.12.2023
20215150 €−9513 €96 690 €€99k115.05.2023
202019 553 €−11 261 €108 356 €€110k117.01.2023
201948 800 €23 748 €139 616 €€158k106.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€20k€10k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv5050 €858 €855 €1
202544 924 €9268 €3248 €1
20243044 €2865 €2680 €1
2023773 €3125 €3124 €
20225150 €4400 €3395 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€5k
Riigimaksud 2026858 €
Tööjõumaksud 2026855 €
Töötajaid 20261
Käive 2025€19k€5k€10k€10k
Riigimaksud 2025€5k€1k812 €€2k
Tööjõumaksud 2025812 €812 €812 €812 €
Töötajaid 20251111
Käive 2024€1k0 €0 €€2k
Riigimaksud 2024765 €719 €479 €902 €
Tööjõumaksud 2024765 €718 €479 €718 €
Töötajaid 2024111
Käive 20230 €0 €0 €773 €
Riigimaksud 2023758 €789 €789 €789 €
Tööjõumaksud 2023757 €789 €789 €789 €
Töötajaid 2023
Käive 2022€5k0 €0 €0 €
Riigimaksud 2022€2k869 €788 €788 €
Tööjõumaksud 2022950 €869 €788 €788 €
Töötajaid 2022

Tegevusload (2)

Majandustegevuse register · 3 h tagasi
Jaekaubandus
MajandustegevusteadeKJK053679alates 03.10.2014
Kehtiv
Hulgikaubandus
MajandustegevusteadeKHK013375alates 18.08.2014
Kehtiv

Ajalugu (16)

Äriregister kanded
02.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176687 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176687 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.10.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176687 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10176687 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10176687 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10176687 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10176687 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.07.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10176687 / 2 · Olek: Jõustunud
03.07.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
03.12.2012
Esmakanne
Ä 10176687 · Olek: Jõustunud
03.12.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
27.11.2012
Esmakanne
Ä 10176687 / M1 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.

Sten LumeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet