Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.12.2012Äriregister
- Aadress
- Helgi tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53477444Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73121 — Reklaami vahendamine meediasÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101598725MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiOT Service OÜ on osanik või juhtorganis veel 7 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 229 273 € | 3 599 980 € | 21 857 625 € | €24.6m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 6 045 032 € | 5 125 149 € | 20 474 183 € | €20.5m | 2 | 11.07.2024 |
| 2022AUD | 6 239 612 € | 5 386 442 € | 15 600 646 € | €15.6m | 3 | 05.07.2023 |
| 2021AUD | 3 713 226 € | 3 365 324 € | 11 314 204 € | €11.6m | 4 | 07.06.2022 |
| 2020AUD | 5 585 981 € | 4 898 556 € | 7 948 880 € | €8.0m | 5 | 21.06.2021 |
| 2019AUD | 2 202 826 € | 1 582 408 € | 3 050 323 € | €3.1m | 3 | 02.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 301 729 € | 10 911 € | 10 954 € | 3 |
| 2025 | 4 747 995 € | 471 022 € | 31 073 € | 3 |
| 2024 | 4 025 327 € | 231 088 € | 60 850 € | 2 |
| 2023 | 7 838 127 € | 74 420 € | 37 237 € | 2 |
| 2022 | 5 358 357 € | 170 316 € | 27 810 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.3m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €3.0m | €682k | €724k | €358k |
| Riigimaksud 2025 | €283k | 0 € | €181k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €8k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €558k | €1.4m | €729k | €1.4m |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €141k | €8k | €70k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €39k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €3.3m | €1.5m | €1.1m | €1.8m |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €6k | €4k | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €7k | €4k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €1.4m | €1.3m | €1.5m | €1.1m |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €7k | 0 € | €157k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30050446 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 12 · Olek: Jõustunud
07.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
07.09.2021
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
15.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
15.10.2019
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 10 · Olek: Jõustunud
31.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
31.08.2018
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 9 · Olek: Jõustunud
15.08.2018
Muutmiskanne
Ä 30050446 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 8 · Olek: Jõustunud
21.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 7 · Olek: Jõustunud
28.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.11.2016
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 6 · Olek: Jõustunud
16.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.03.2016
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 5 · Olek: Jõustunud
18.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.09.2015
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 4 · Olek: Jõustunud
28.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.03.2013
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 3 · Olek: Jõustunud
18.03.2013
Muutmiskanne
Ä 30050446 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.03.2013
Muutmiskanne
Ä 30050446 / 2 · Olek: Jõustunud
18.12.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
18.12.2012
Esmakanne
Ä 30050446 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Ott TänakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Janika TänakJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Ivar TänakAsutaja · 1 muu ettevõte