Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.01.2013Äriregister
- Aadress
- Rännaku pst 10-17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53434344Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101674869MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106 433 € | 319 € | 59 906 € | €68k | 1 | 09.06.2025 |
| 2023 | 135 507 € | −2371 € | 59 587 € | €62k | 1 | 05.06.2024 |
| 2022 | 114 743 € | 3729 € | 61 959 € | €63k | 1 | 21.06.2023 |
| 2021 | 154 003 € | 10 383 € | 58 230 € | €66k | 1 | 05.06.2022 |
| 2020 | 146 649 € | −6786 € | 47 847 € | €50k | 1 | 14.06.2021 |
| 2019 | 75 634 € | 2870 € | 54 633 € | €56k | 1 | 21.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 41 224 € | 4296 € | 1095 € | — |
| 2025 | 154 483 € | 14 413 € | 3721 € | — |
| 2024 | 156 462 € | 16 649 € | 3144 € | — |
| 2023 | 188 442 € | 15 082 € | 2738 € | — |
| 2022 | 157 201 € | 12 611 € | 2533 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €41k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €30k | €38k | €21k | €65k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | 956 € | 691 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €49k | €35k | €32k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €4k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | 759 € | 795 € | 795 € | 795 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €16k | €97k | €36k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €8k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 677 € | 687 € | 687 € | 687 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €38k | €26k | €25k | €68k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €2k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | 657 € | 562 € | 657 € | 657 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2016
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 3 · Olek: Jõustunud
30.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10177751 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10177751 / 2 · Olek: Jõustunud
16.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10177751 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
03.01.2013
Esmakanne
Ä 10177751 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Marko TõnissonJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Siiri SarkAsutaja · 2 muud ettevõtet