Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.01.2013Äriregister
- Aadress
- Lao tn 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102010406MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9864 € | 1206 € | 14 780 € | €44k | 0 | 09.06.2025 |
| 2023 | 51 796 € | −8803 € | 13 573 € | €40k | 0 | 18.06.2024 |
| 2022 | 57 426 € | −20 586 € | 22 376 € | €39k | 1 | 29.03.2023 |
| 2021 | 167 760 € | 1043 € | 42 962 € | €47k | 1 | 03.05.2022 |
| 2020 | 246 969 € | −13 593 € | 41 919 € | €47k | 1 | 25.05.2021 |
| 2019 | 480 961 € | 33 727 € | 55 512 € | €56k | 0 | 02.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2024 | 10 281 € | 1254 € | 0 € | — |
| 2023 | 52 117 € | 85 € | 0 € | — |
| 2022 | 61 825 € | 3163 € | 1653 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | 0 € | 0 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 672 € | €8k | €1k | 565 € |
| Riigimaksud 2024 | — | €1k | 0 € | 72 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 737 € | 0 € | €41k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | 21 € | 0 € | 64 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €7k | €49k | 816 € | €5k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | 158 € | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 710 € | 781 € | 162 € | — |
| Töötajaid 2022 | 1 | — | — | — |
Riigihanked (1 · €680k)
Riigihangete register · 15 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.06.2020 | Uulu Põhikooli laiendus | Häädemeeste Vallavalitsus | 679 508 € |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.11.2024
Muutmiskanne
Ä 30050550 / 7 · Olek: Jõustunud
02.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30050550 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30050550 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
21.12.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30050550 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30050550 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30050550 / 2 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.01.2013
Esmakanne
Ä 30050550 · Olek: Jõustunud
08.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Peeter TasaneJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
HoneyMedical OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 40%
mittetulundusühing Pärnu Vanalinna Koolituskeskus
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ TõllaMesi
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%
OÜ Tölla Konsultatsioonid
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Pärnu linn, Niine tn 8 korteriühistu
Asutaja