Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.01.2013Äriregister
- Aadress
- Tamsalu mnt 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5532775Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101605207MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 867 000 € | 288 000 € | 349 000 € | €554k | 23 | 28.06.2025 |
| 2023 | 3 298 000 € | 122 000 € | 211 000 € | €745k | 21 | 29.06.2024 |
| 2022 | 3 582 000 € | 246 000 € | 259 000 € | €794k | 21 | 09.04.2023 |
| 2021 | 3 371 000 € | −88 000 € | 193 000 € | €795k | 23 | 19.06.2022 |
| 2020 | 2 106 000 € | 140 000 € | 276 000 € | €743k | 24 | 30.06.2021 |
| 2019 | 4 119 000 € | −155 000 € | 136 000 € | €773k | 23 | 29.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 558 843 € | 107 068 € | 114 341 € | 24 |
| 2025 | 3 983 057 € | 453 935 € | 448 293 € | 22 |
| 2024 | 5 533 466 € | 465 169 € | 458 479 € | 23 |
| 2023 | 5 344 475 € | 382 241 € | 366 620 € | 21 |
| 2022 | 6 578 347 € | 423 324 € | 404 244 € | 20 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €559k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €107k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €114k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 24 | — | — | — |
| Käive 2025 | €599k | €1.0m | €1.1m | €1.3m |
| Riigimaksud 2025 | €112k | €104k | €111k | €127k |
| Tööjõumaksud 2025 | €109k | €111k | €116k | €112k |
| Töötajaid 2025 | 26 | 26 | 25 | 22 |
| Käive 2024 | €809k | €1.2m | €2.1m | €1.4m |
| Riigimaksud 2024 | €95k | €107k | €161k | €102k |
| Tööjõumaksud 2024 | €101k | €114k | €135k | €109k |
| Töötajaid 2024 | 21 | 21 | 21 | 23 |
| Käive 2023 | €996k | €1.5m | €1.3m | €1.6m |
| Riigimaksud 2023 | €91k | €74k | €114k | €104k |
| Tööjõumaksud 2023 | €97k | €78k | €81k | €110k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 21 | 21 | 21 |
| Käive 2022 | €1.5m | €1.8m | €1.8m | €1.5m |
| Riigimaksud 2022 | €92k | €97k | €95k | €140k |
| Tööjõumaksud 2022 | €98k | €103k | €101k | €102k |
| Töötajaid 2022 | 24 | 22 | 21 | 20 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40035309 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40035309 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40035309 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40035309 / 2 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.01.2013
Esmakanne
Ä 40035309 · Olek: Jõustunud
17.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Andres MittJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet