Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.01.2013Äriregister
- Aadress
- Ala-KöörnaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101608107MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16 898 € | −39 294 € | 174 829 € | €290k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 4747 € | −61 121 € | 214 123 € | €307k | 2 | 30.05.2024 |
| 2022 | 32 210 € | −44 430 € | 275 244 € | €332k | 2 | 14.06.2023 |
| 2021 | 36 101 € | −74 408 € | 319 674 € | €415k | 2 | 01.06.2022 |
| 2020 | 11 691 € | −63 308 € | 393 572 € | €430k | 2 | 28.04.2021 |
| 2019 | 22 034 € | 25 101 € | 456 880 € | €493k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2275 € | 513 € | 442 € | 1 |
| 2025 | 77 500 € | 18 627 € | 3686 € | 1 |
| 2024 | 16 898 € | 7751 € | 5004 € | 1 |
| 2023 | 94 355 € | 4905 € | 4190 € | 3 |
| 2022 | 42 482 € | 8513 € | 6498 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 513 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 442 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €10k | €3k | €17k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 618 € | €4k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | 802 € | 528 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 3 | 1 |
| Käive 2024 | 340 € | €1k | €4k | €11k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €1k | 599 € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €30k | 0 € | €5k | €60k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 975 € | €2k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 509 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €12k | €20k | 0 € | €10k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €5k | 705 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | 804 € | 934 € |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Toetused (9 · €19k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
3873 €
PRIAEU/EAFRD2024
2988 €
PRIAEU/EAFRD2024
2052 €
PRIAEU/EAFRD2024
791 €
PRIAEU/EAFRD2024
528 €
PRIAEU/EAFRD2024
439 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
4554 €
PRIAEU/EAFRD2023
2530 €
PRIAEU/EAFRD2023
1153 €
Ajalugu (25)
Äriregister kanded06.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.02.2026
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 11 · Olek: Jõustunud
30.01.2026
Muutmiskanne
Ä 20062874 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 9 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 8 · Olek: Jõustunud
21.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.06.2016
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 7 · Olek: Jõustunud
08.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.06.2016
Muutmiskanne
Ä 20062874 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.06.2016
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 6 · Olek: Jõustunud
19.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.10.2015
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 5 · Olek: Jõustunud
10.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.06.2014
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 4 · Olek: Jõustunud
13.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 3 · Olek: Jõustunud
11.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20062874 / M1 · Olek: Jõustunud
11.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20062874 / 2 · Olek: Jõustunud
28.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
28.01.2013
Esmakanne
Ä 20062874 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Renita KurgJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet