Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.01.2013Äriregister
- Aadress
- Pardiloigu tn 23ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5076949Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96999 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101635837MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 752 905 € | 2771 € | 139 697 € | €294k | 4 | 02.07.2025 |
| 2023 | 642 821 € | 24 687 € | 136 926 € | €411k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 847 810 € | 63 413 € | 112 239 € | €396k | 5 | 26.06.2023 |
| 2021 | 723 009 € | −120 133 € | 48 826 € | €377k | 7 | 07.07.2022 |
| 2020 | 730 154 € | −88 278 € | 168 959 € | €432k | 7 | 01.09.2021 |
| 2019 | 1 302 484 € | 5107 € | 257 237 € | €433k | 7 | 08.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 82 932 € | 17 419 € | 12 826 € | 5 |
| 2025 | 713 264 € | 137 043 € | 45 396 € | 5 |
| 2024 | 756 768 € | 95 295 € | 34 747 € | 4 |
| 2023 | 638 524 € | 111 217 € | 33 306 € | 4 |
| 2022 | 909 230 € | 131 173 € | 33 980 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €83k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €126k | €189k | €155k | €243k |
| Riigimaksud 2025 | €25k | €33k | €29k | €50k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €11k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €214k | €190k | €206k | €148k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €18k | €27k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €159k | €138k | €139k | €203k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €26k | €27k | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €333k | €243k | €164k | €170k |
| Riigimaksud 2022 | €38k | €40k | €21k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €13k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 6 | 4 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (26)
Äriregister kanded14.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
14.03.2024
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 12 · Olek: Jõustunud
18.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
18.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 21 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 10 · Olek: Jõustunud
23.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
23.05.2023
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 9 · Olek: Jõustunud
05.05.2023
Muutmiskanne
Ä 10178790 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.11.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.11.2022
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 7 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 6 · Olek: Jõustunud
30.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 5 · Olek: Jõustunud
24.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10178790 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 4 · Olek: Jõustunud
08.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10178790 / 3 · Olek: Jõustunud
26.03.2013
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
26.03.2013
Ümberkujundamiskanne
Ä 10178790 / 2 · Olek: Jõustunud
30.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
30.01.2013
Esmakanne
Ä 10178790 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Einar EisatareJuhatuse liige, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte