Üldandmed
Äriregister · 14 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.01.2013Äriregister
- Aadress
- Rattasepa tee 2-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53767181Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42991 — Mujal liigitamata rajatiste ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101649836MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 14 h tagasiAsutajad
Äriregister · 14 h tagasiOsanikud
Äriregister · 14 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 14 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 664 607 € | 191 581 € | 1 226 231 € | €1.3m | 9 | 26.05.2025 |
| 2023 | 639 791 € | 166 904 € | 1 045 851 € | €1.1m | 9 | 25.03.2024 |
| 2022 | 553 132 € | 153 473 € | 890 060 € | €944k | 7 | 27.03.2023 |
| 2021 | 386 144 € | 118 457 € | 739 406 € | €787k | 7 | 16.06.2022 |
| 2020 | 345 330 € | 148 493 € | 625 448 € | €691k | 4 | 19.03.2021 |
| 2019 | 327 142 € | 86 680 € | 455 536 € | €504k | 4 | 30.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 968 € | 23 898 € | 21 647 € | 6 |
| 2025 | 863 103 € | 146 880 € | 117 153 € | 9 |
| 2024 | 670 327 € | 102 605 € | 93 014 € | 8 |
| 2023 | 485 268 € | 106 542 € | 83 832 € | 8 |
| 2022 | 483 080 € | 83 383 € | 64 244 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €46k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €100k | €452k | €311k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €27k | €53k | €44k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €20k | €36k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 12 | 12 | 9 |
| Käive 2024 | €16k | €98k | €225k | €331k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €22k | €23k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €17k | €25k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 11 | 8 |
| Käive 2023 | 775 € | €74k | €177k | €233k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €15k | €51k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €14k | €32k | €27k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 9 | 11 | 8 |
| Käive 2022 | €2k | €62k | €62k | €358k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €18k | €29k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €13k | €22k | €20k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 9 | 7 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.03.2020
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 9 · Olek: Jõustunud
10.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
05.03.2020
Muutmiskanne
Ä 20062866 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 7 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.06.2017
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 5 · Olek: Jõustunud
12.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.06.2017
Muutmiskanne
Ä 20062866 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.05.2016
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 4 · Olek: Jõustunud
02.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.07.2013
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 3 · Olek: Jõustunud
30.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.06.2013
Muutmiskanne
Ä 20062866 / 2 · Olek: Jõustunud
06.06.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.01.2013
Esmakanne
Ä 20062866 · Olek: Jõustunud
31.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
28.01.2013
Esmakanne
Ä 20062866 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Reijo ErinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte