Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.02.2013Äriregister
- Aadress
- Valdeku tn 132, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11216 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6599240Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101609135MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (6)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiAM
Aktsiaselts MALMERKJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10075003 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€5.7mviimane
€10.0m€5.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-360kviimane
€1.0m€250k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 738 724 € | −360 484 € | 2 043 836 € | €3.1m | 47 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 8 243 494 € | 582 194 € | 2 604 320 € | €3.5m | 53 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 8 836 130 € | 489 633 € | 2 122 126 € | €3.6m | 49 | 21.06.2023 |
| 2021AUD | 5 129 496 € | 3285 € | 1 732 493 € | €3.0m | 50 | 28.06.2022 |
| 2020AUD | 4 710 753 € | 251 673 € | 1 829 208 € | €2.8m | 48 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 5 050 094 € | 189 442 € | 1 577 535 € | €2.4m | 49 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 895 364 € | 358 142 € | 242 542 € | 59 |
| 2025 | 8 519 070 € | 1 393 413 € | 836 559 € | 62 |
| 2024 | 7 279 815 € | 1 162 941 € | 821 353 € | 60 |
| 2023 | 10 965 415 € | 1 319 851 € | 827 800 € | 66 |
| 2022 | 11 912 153 € | 1 126 598 € | 681 796 € | 58 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.9m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €358k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €243k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 59 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.8m | €1.9m | €2.2m | €2.6m |
| Riigimaksud 2025 | €332k | €324k | €395k | €342k |
| Tööjõumaksud 2025 | €195k | €202k | €220k | €219k |
| Töötajaid 2025 | 62 | 62 | 63 | 62 |
| Käive 2024 | €1.2m | €1.8m | €2.0m | €2.3m |
| Riigimaksud 2024 | €233k | €371k | €259k | €300k |
| Tööjõumaksud 2024 | €208k | €246k | €182k | €187k |
| Töötajaid 2024 | 67 | 61 | 62 | 60 |
| Käive 2023 | €2.8m | €3.4m | €2.5m | €2.2m |
| Riigimaksud 2023 | €321k | €395k | €282k | €322k |
| Tööjõumaksud 2023 | €202k | €205k | €201k | €219k |
| Töötajaid 2023 | 66 | 65 | 69 | 66 |
| Käive 2022 | €2.0m | €2.7m | €3.5m | €3.7m |
| Riigimaksud 2022 | €209k | €263k | €351k | €303k |
| Tööjõumaksud 2022 | €166k | €155k | €174k | €187k |
| Töötajaid 2022 | 53 | 55 | 57 | 58 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiToetused (5 · €709k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtete digipöörde toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
163 900 €
EISRohetoetus: arendustegevuse elluviimine ja ärimudeli muutmise rakendamineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
27 858 €
EISEttevõtja teadus- ja arendustöötaja toetus 2024Riigieelarve (RE)2024
1271 €
EISEttevõtte arenguprogrammEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2018
258 145 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2018
258 145 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded17.01.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2024
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 8 · Olek: Jõustunud
12.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
12.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10178886 / 7 · Olek: Jõustunud
01.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 5 · Olek: Jõustunud
08.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10178886 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10178886 / 2 · Olek: Jõustunud
01.02.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
01.02.2013
Esmakanne
Ä 10178886 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 26 ettevõttes.
Henry RistimägiJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Andrus TammoTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 7 muud ettevõtet
Aktsiaselts MALMERK
Aktsionär 28%Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Aktsiaselts MALMERK FASSAADID
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
AS Pal-Klaas
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Ferroloq OÜ
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
itemada OÜ
Tegelik kasusaaja
osaühing Krem ja Lam
Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja
OÜ Tootmistehnika
Tegelik kasusaaja
Jaan KadakTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 7 muud ettevõtet
Martin OjalaNõukogu liige · 6 muud ettevõtet