Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.02.2013Äriregister
- Aadress
- Lepa tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56112 — Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101667025MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 684 278 € | 30 855 € | 357 148 € | €601k | 8 | 28.06.2025 |
| 2023 | 671 334 € | 17 523 € | 326 293 € | €374k | 6 | 28.06.2024 |
| 2022 | 612 142 € | 44 235 € | 308 771 € | €364k | 7 | 17.06.2023 |
| 2021 | 554 746 € | 54 417 € | 284 536 € | €325k | 7 | 14.06.2022 |
| 2020 | 501 771 € | 10 741 € | 230 119 € | €266k | 8 | 26.06.2021 |
| 2019 | 489 821 € | 96 743 € | 219 378 € | €257k | 7 | 11.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 158 064 € | 42 965 € | 27 224 € | 9 |
| 2025 | 736 046 € | 164 409 € | 92 384 € | 9 |
| 2024 | 719 414 € | 144 979 € | 78 890 € | 8 |
| 2023 | 679 316 € | 119 680 € | 74 380 € | 6 |
| 2022 | 732 116 € | 133 201 € | 74 014 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €158k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €43k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €151k | €193k | €191k | €201k |
| Riigimaksud 2025 | €32k | €33k | €41k | €58k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €21k | €29k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 7 | 9 |
| Käive 2024 | €156k | €200k | €179k | €185k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €41k | €34k | €39k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €20k | €18k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 9 | 8 |
| Käive 2023 | €153k | €173k | €181k | €173k |
| Riigimaksud 2023 | €32k | €29k | €29k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €16k | €20k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 5 | 6 |
| Käive 2022 | €131k | €158k | €298k | €145k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €21k | €57k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €18k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 7 | 6 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 7 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded25.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 8 · Olek: Jõustunud
25.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.01.2023
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
02.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.03.2021
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 5 · Olek: Jõustunud
30.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10179063 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10179063 / 2 · Olek: Jõustunud
17.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.02.2013
Esmakanne
Ä 10179063 · Olek: Jõustunud
08.02.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
07.02.2013
Esmakanne
Ä 10179063 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek TummJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet