Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.03.2013Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 2, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10117 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56477227Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47511 — Tekstiilitoodete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101625708MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 1 h tagasiMy furnix OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€110kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-11kviimane
€100k€40k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109 887 € | −10 748 € | 98 713 € | €229k | 3 | 04.07.2025 |
| 2023 | 121 810 € | 61 538 € | 146 027 € | €233k | 3 | 31.01.2025 |
| 2022 | 64 499 € | −3673 € | 84 489 € | €151k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 48 624 € | −5884 € | 90 662 € | €149k | 1 | 25.09.2022 |
| 2020 | 51 308 € | −7219 € | 96 546 € | €152k | 2 | 02.02.2022 |
| 2019 | 72 580 € | 818 € | 103 765 € | €157k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 35 597 € | 3363 € | 3205 € | 2 |
| 2025 | 157 095 € | 16 532 € | 14 304 € | 2 |
| 2024 | 162 706 € | 20 006 € | 16 727 € | 3 |
| 2023 | 127 128 € | 18 714 € | 14 450 € | 4 |
| 2022 | 68 015 € | 5344 € | 3778 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €36k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €34k | €32k | €50k | €41k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €4k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €29k | €39k | €55k | €40k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €30k | €38k | €27k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €12k | €15k | €15k | €26k |
| Riigimaksud 2022 | 640 € | 591 € | 640 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 522 € | 618 € | 689 € | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
02.09.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10180632 / 8 · Olek: Jõustunud
05.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10180632 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10180632 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10180632 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10180632 / 4 · Olek: Jõustunud
30.08.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
30.08.2017
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10180632 / 3 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10180632 / 2 · Olek: Jõustunud
18.03.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
18.03.2013
Esmakanne
Ä 10180632 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Evelin TaltsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet