Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.03.2013Äriregister
- Aadress
- Kauge tn 10-12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5047185Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101626752MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 218 205 € | 385 € | 2897 € | €294k | 19 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 326 697 € | −19 497 € | 2512 € | €325k | 22 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 809 404 € | −6 € | 22 009 € | €511k | 21 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 429 556 € | −3061 € | 22 015 € | €479k | 25 | 08.07.2022 |
| 2020 | 1 335 239 € | 86 € | 25 076 € | €347k | 29 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 561 206 € | 831 € | 24 990 € | €361k | 29 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 333 293 € | 98 152 € | 64 150 € | 26 |
| 2025 | 1 072 673 € | 367 372 € | 256 788 € | 23 |
| 2024 | 1 216 282 € | 306 783 € | 196 187 € | 19 |
| 2023 | 1 191 366 € | 320 121 € | 227 083 € | 17 |
| 2022 | 1 837 578 € | 333 364 € | 235 095 € | 26 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €333k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €98k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €64k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 26 | — | — | — |
| Käive 2025 | €271k | €268k | €247k | €285k |
| Riigimaksud 2025 | €80k | €88k | €97k | €102k |
| Tööjõumaksud 2025 | €57k | €62k | €67k | €70k |
| Töötajaid 2025 | 19 | 21 | 22 | 23 |
| Käive 2024 | €257k | €249k | €331k | €379k |
| Riigimaksud 2024 | €63k | €77k | €78k | €88k |
| Tööjõumaksud 2024 | €40k | €51k | €55k | €50k |
| Töötajaid 2024 | 19 | 19 | 19 | 19 |
| Käive 2023 | €404k | €363k | €212k | €213k |
| Riigimaksud 2023 | €83k | €95k | €80k | €62k |
| Tööjõumaksud 2023 | €58k | €66k | €61k | €42k |
| Töötajaid 2023 | 26 | 22 | 19 | 17 |
| Käive 2022 | €512k | €599k | €363k | €364k |
| Riigimaksud 2022 | €62k | €82k | €96k | €94k |
| Tööjõumaksud 2022 | €49k | €54k | €67k | €65k |
| Töötajaid 2022 | 25 | 28 | 27 | 26 |
Kommertspandid (1 · €150k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
150 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 22.05.2023 · kehtiv
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10180787 / 7 · Olek: Jõustunud
22.05.2023
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
22.05.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 10180787 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
06.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10180787 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10180787 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10180787 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10180787 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10180787 / 2 · Olek: Jõustunud
20.03.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
20.03.2013
Esmakanne
Ä 10180787 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Aleksander JärvJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Haarav OÜ
AsutajaOsanik 50%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OSAÜHING GIZA
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OSAÜHING VERGINE
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Vergine Invest
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ Vergine KV
Tegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liigeAsutaja
R-ProEst OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja
STEC Estonia OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Arnold JärvOsanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet