Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.03.2013Äriregister
- Aadress
- Lusti tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101625054MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 332 137 € | 49 473 € | 1 208 700 € | €3.8m | 32 | 05.05.2025 |
| 2023AUD | 5 400 433 € | −3297 € | 1 159 227 € | €3.7m | 31 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 5 425 236 € | 360 767 € | 1 162 524 € | €2.6m | 34 | 16.06.2023 |
| 2021AUD | 4 252 826 € | 9937 € | 801 757 € | €2.6m | 33 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 2 096 310 € | −67 376 € | 791 820 € | €2.4m | 28 | 20.07.2021 |
| 2019AUD | 2 323 412 € | 306 465 € | 859 196 € | €2.2m | 23 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 699 096 € | 150 855 € | 126 992 € | 35 |
| 2025 | 8 187 493 € | 535 079 € | 519 807 € | 36 |
| 2024 | 8 112 138 € | 375 132 € | 448 390 € | 35 |
| 2023 | 7 282 880 € | 398 942 € | 403 008 € | 33 |
| 2022 | 8 149 977 € | 533 917 € | 386 049 € | 32 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.7m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €151k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €127k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 35 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.3m | €2.0m | €2.1m | €1.8m |
| Riigimaksud 2025 | €123k | €115k | €166k | €131k |
| Tööjõumaksud 2025 | €131k | €124k | €134k | €131k |
| Töötajaid 2025 | 34 | 33 | 35 | 36 |
| Käive 2024 | €1.5m | €2.2m | €2.4m | €2.0m |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €148k | €142k | €85k |
| Tööjõumaksud 2024 | €110k | €104k | €115k | €120k |
| Töötajaid 2024 | 31 | 32 | 32 | 35 |
| Käive 2023 | €1.4m | €2.1m | €1.7m | €2.1m |
| Riigimaksud 2023 | €106k | €92k | €103k | €98k |
| Tööjõumaksud 2023 | €95k | €92k | €106k | €110k |
| Töötajaid 2023 | 31 | 32 | 33 | 33 |
| Käive 2022 | €1.8m | €2.1m | €2.2m | €2.1m |
| Riigimaksud 2022 | €114k | €150k | €150k | €120k |
| Tööjõumaksud 2022 | €92k | €85k | €99k | €110k |
| Töötajaid 2022 | 37 | 35 | 34 | 32 |
Kommertspandid (3 · €1.1m)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
90 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 20.05.2020 · kehtiv
#2Kehtiv
110 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 28.12.2020 · kehtiv
#3Kehtiv
850 000,00 € EUR
Järjekoht: kolmas · Algus 04.07.2023 · kehtiv
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiKinnistud (2 · 1,31 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiLusti tee 3, Kobela alevik, Antsla vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 95% Ärimaa 5%14301:001:0255#4246150
1,01 ha
Kinnistusraamatust →Aia tn 2, Kobela alevik, Antsla vald, Võru maakond
KorteriomandElamumaa 100%14301:003:0019#2338141
3003 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (2 · €111k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2023
71 883 €
EISEttevõtjate võrkudega liitumise programmRiigieelarve (RE)2018
39 036 €
Ajalugu (29)
Äriregister kanded12.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
12.11.2025
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 14 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 13 · Olek: Jõustunud
04.07.2023
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 24 sündmust
04.07.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 20063537 / 12 · Olek: Jõustunud
29.06.2023
Kommertspandi avamiskanne
K 20063537 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20063537 / 11 · Olek: Jõustunud
11.07.2022
Korraldav määrus
Ä 20063537 / M1 · Olek: Jõustunud
03.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
03.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20063537 / 10 · Olek: Jõustunud
28.12.2020
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
28.12.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 20063537 / 9 · Olek: Jõustunud
20.05.2020
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
20.05.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 20063537 / 8 · Olek: Jõustunud
08.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 4 · Olek: Jõustunud
22.08.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.08.2017
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 3 · Olek: Jõustunud
15.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.01.2014
Muutmiskanne
Ä 20063537 / 2 · Olek: Jõustunud
25.03.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
25.03.2013
Esmakanne
Ä 20063537 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Vjatšeslav AndritskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Vesa Anton ViitanenJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet