Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.04.2013Äriregister
- Aadress
- Vatslaserva AÜ 26ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55602837Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46831 — Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102139905MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 259 627 € | −236 € | 2669 € | €73k | 1 | 09.05.2025 |
| 2023 | 162 542 € | 8608 € | 405 € | €64k | 0 | 09.05.2024 |
| 2022 | 344 318 € | −12 925 € | −7538 € | €50k | 0 | 18.06.2023 |
| 2021 | 292 574 € | 26 411 € | 32 419 € | €59k | 0 | 03.05.2022 |
| 2020 | 250 484 € | 1430 € | 6008 € | €24k | 0 | 08.03.2021 |
| 2019 | 146 803 € | 997 € | 4578 € | €7k | 0 | 14.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 29 817 € | 1371 € | 1027 € | 1 |
| 2025 | 156 364 € | 10 672 € | 3832 € | 1 |
| 2024 | 269 310 € | 9733 € | 3187 € | 1 |
| 2023 | 143 158 € | 5393 € | 927 € | 1 |
| 2022 | 353 558 € | 9852 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €30k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €44k | €57k | €30k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | 916 € | 972 € | 972 € | 972 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €42k | €54k | €119k | €54k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €5k | 753 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 769 € | 806 € | 806 € | 806 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €19k | €36k | €53k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 837 € | 570 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 232 € | 695 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €45k | €118k | €53k | €137k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | 569 € | €2k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded12.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
12.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 10 · Olek: Jõustunud
13.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 17 sündmust
13.05.2021
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 9 · Olek: Jõustunud
22.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 8 · Olek: Jõustunud
19.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
19.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10181126 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 5 · Olek: Jõustunud
18.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
18.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10181126 / 4 · Olek: Jõustunud
03.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.03.2016
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 3 · Olek: Jõustunud
14.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.07.2015
Muutmiskanne
Ä 10181126 / 2 · Olek: Jõustunud
01.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
01.04.2013
Esmakanne
Ä 10181126 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Mikk AruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet