12448384RegistrisOsaühing

R&V Kinnisvarahooldus OÜ

Hoonete üldpuhastus tegevusala alusel registreeritud 3. aprill 2013. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 81211Hoonete üldpuhastus13+ aastat
Värskendatud 2 h tagasi
Käive 2022
€8k
▼ 41% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2022
Tasutud maksud
€1k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2022 (I-II kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 2 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
03.04.2013Äriregister
Aadress
Liikuri tn 28-16, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 13618 Harju maakondADS / Äriregister
Veebileht
www.rvhooldus.eeÄriregister · domeen aktiivne
Telefon
+372 6350222Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 81211 — Hoonete üldpuhastusÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 2 h tagasi
RV
· juhatuse liige alates 03.04.2013
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 2 h tagasi
RV
· asutaja alates 02.04.2013
Asutaja · €3k

Osanikud

Äriregister · 2 h tagasi
RV
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 2 h tagasi
RV
· tegelik kasusaaja alates 14.04.2019
Tegelik kasusaaja

Tehnoloogiad

BuiltWith · 25 päeva tagasi
rvhooldus.ee15 aktiivset tehnoloogiat 9 grupis
JavaScript-teegid5Mobiilitehnoloogiad2CDN2Vidinad1E-postiserver1Sisuhaldus (CMS)1Programmikeel1Hosting1Veebiserver1
Kategooriate jaotus
JavaScript-teegid (5)
Compatibility · Browser Feature Detection · Responsive Design Utility · Polyfill · Image Manipulation · JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · jQuery Plugin · UI
Mobiilitehnoloogiad (2)
CDN (2)
Vidinad (1)
CAPTCHA · Bot Detection · Spam Protection · Fraud Prevention
E-postiserver (1)
Secure Email
Sisuhaldus (CMS) (1)
Hosted Solution · Simple Website Builder · Visual Editor · Content Management · eCommerce Enabled · Landing Page · Blog · Headless · Agency · Developer Tools · Digital Experience Platform · Low Code No Code Platform · Multisite Management · Search Engine Optimization · Web Development · Website Hosting · White Label Platform
Programmikeel (1)
Hosting (1)
Server Location
Veebiserver (1)

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€8kviimane
€20k€10k0
2019: €7k2020: €12k2021: €17k2022: €12k2023: €14k2024: €8k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€10k€5k−1 €
2019: €4k2020: €5k2021: €7k2022: €5k2023: €7k2024: €2k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
20248155 €1775 €27 257 €€27k001.10.2025
202313 885 €6993 €25 482 €€25k006.08.2024
202211 683 €4942 €18 489 €€18k029.06.2023
202117 164 €7062 €18 547 €€19k012.04.2022
202011 942 €5215 €11 485 €€11k031.03.2021
20197164 €3770 €6270 €€6k025.03.2021
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
20221250 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2022
Riigimaksud 2022€1k
Tööjõumaksud 20220 €
Töötajaid 2022

Ajalugu (17)

Äriregister kanded
10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10181233 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.03.2021
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 6 · Olek: Jõustunud
30.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 3 · Olek: Jõustunud
02.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.09.2016
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10181233 / M2 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10181233 / 2 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10181233 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.04.2013
Esmakanne
Ä 10181233 · Olek: Jõustunud
03.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.