Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.04.2013Äriregister
- Aadress
- Aiandi tee 28/2-29, Viimsi alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5069137Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101630667MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2631,00 ۀriregister
- LEI
- 984500FBET6E58580F30 · lapsed · väljastatud 17.03.2020 · uuendamine hilinenud 143 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 22 h tagasiGatro Investment Group OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 7 h tagasiDomeenid (1)
digimatch.ee
Zone Media OÜEIS WHOIS
DNSZone.eeSPF
Sisuhaldus (CMS)WordPress
Lehe ehitajaElementor
JavaScript-teekjQuery
UI raamistikBootstrap
+ 2 muud kategooriatAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€28kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−251 €viimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28 484 € | −251 € | 102 149 € | €121k | 1 | 05.06.2025 |
| 2023 | 13 478 € | 3260 € | 102 400 € | €122k | 1 | 05.07.2024 |
| 2022 | 34 800 € | −11 991 € | 99 140 € | €118k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 31 000 € | −9067 € | 111 131 € | €160k | 1 | 15.06.2022 |
| 2020 | 21 280 € | 1878 € | 5198 € | €29k | 1 | 09.06.2021 |
| 2019 | 22 349 € | 20 366 € | 21 320 € | €21k | 0 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 35 369 € | 6784 € | 0 € | — |
| 2024 | 20 263 € | 2693 € | 2996 € | — |
| 2023 | 13 478 € | 2375 € | 3164 € | — |
| 2022 | 143 133 € | 30 685 € | 3128 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €11k | €9k | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | €2k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | 871 € | 911 € | 911 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 870 € | 911 € | 911 € | 304 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | €13k | 300 € |
| Riigimaksud 2023 | 797 € | 0 € | 789 € | 789 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 797 € | 789 € | 789 € | 789 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €110k | €33k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €22k | €7k | 801 € | 801 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 725 € | 801 € | 801 € | 801 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 05.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 28 484 €
2024
- 05.07.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 13 478 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Sten GavronskiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 95%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet