Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.04.2013Äriregister
- Aadress
- Vana-Narva mnt 18d, Maardu linn, 74114 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56267890Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25121 — Metalluste ja -akende tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101628006MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 20 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 9 h tagasiAE
aktsiaselts ESPAKJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10077564 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 50% · €10k
OR
Osaühing RKS InvestJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10890259 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 20% · €4k
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.3mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€10k€5k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 280 810 € | 4217 € | 204 194 € | €497k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 964 704 € | 3921 € | 199 977 € | €402k | 8 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 097 031 € | 4359 € | 196 055 € | €335k | 8 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 152 534 € | 5156 € | 191 696 € | €269k | 7 | 30.06.2022 |
| 2020 | 761 629 € | 6157 € | 186 540 € | €323k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 041 984 € | 9303 € | 180 383 € | €230k | 7 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 433 839 € | 49 736 € | 24 073 € | 7 |
| 2025 | 1 138 330 € | 135 311 € | 93 933 € | 7 |
| 2024 | 1 375 180 € | 208 796 € | 100 091 € | 8 |
| 2023 | 1 094 688 € | 139 365 € | 95 556 € | 7 |
| 2022 | 1 300 881 € | 157 234 € | 83 546 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €434k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €50k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €284k | €158k | €296k | €400k |
| Riigimaksud 2025 | €38k | €28k | €31k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €24k | €22k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €251k | €250k | €308k | €567k |
| Riigimaksud 2024 | €41k | €40k | €45k | €83k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €26k | €25k | €25k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €323k | €264k | €166k | €341k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €38k | €28k | €39k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €25k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €191k | €262k | €284k | €563k |
| Riigimaksud 2022 | €33k | €37k | €35k | €53k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €19k | €20k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 7 | 8 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (8)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10181356 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10181356 / 3 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10181356 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.04.2013
Esmakanne
Ä 10181356 · Olek: Jõustunud
08.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kaido TõrvaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet