Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.04.2013Äriregister
- Aadress
- Tuuliku tee 4cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43911 — MüüritöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102047712MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 071 300 € | 89 434 € | 402 447 € | €596k | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 1 112 677 € | 77 189 € | 313 014 € | €586k | 0 | 15.07.2024 |
| 2022 | 1 126 797 € | 36 998 € | 248 325 € | €545k | 0 | 10.08.2023 |
| 2021 | 1 120 181 € | 147 263 € | 361 327 € | €488k | 0 | 20.07.2022 |
| 2020 | 1 186 024 € | 39 071 € | 214 064 € | €429k | 0 | 09.12.2021 |
| 2019 | 902 447 € | 127 161 € | 192 993 € | €370k | 0 | 16.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 216 189 € | 9372 € | 0 € | — |
| 2025 | 1 048 356 € | 50 263 € | 0 € | — |
| 2024 | 1 091 653 € | 48 104 € | 0 € | — |
| 2023 | 1 189 062 € | 66 906 € | 433 € | — |
| 2022 | 1 103 838 € | 29 672 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €216k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €329k | €288k | €227k | €204k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €13k | €18k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €152k | €392k | €373k | €174k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €7k | €27k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €202k | €262k | €392k | €333k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €10k | €23k | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 433 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €171k | €261k | €295k | €377k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | 0 € | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10181364 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 9 · Olek: Jõustunud
16.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
30.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 8 · Olek: Jõustunud
30.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10181364 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 6 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.08.2017
Ümberkujundamiskanne
Ä 10181364 / 5 · Olek: Jõustunud
02.08.2017
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 5
28.07.2017
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 4 · Olek: Jõustunud
28.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10181364 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10181364 / 2 · Olek: Jõustunud
06.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
16.04.2013
Esmakanne
Ä 10181364 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
08.04.2013
Esmakanne
Ä 10181364 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Tarmo PärnaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet